Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 5 sezon 9

Odcinek 5 sezon 9 Rolnik Szuka Żony

fot. zrzut z TVP

Czas na wiejską rutynę

Wybranki i wybrańcy naszych ulubieńców już trafili na gospodarstwa. Pojawiły się krótkie rozmowy, goście rozlokowali się w swoich nowych pokojach. Przyszedł czas na rozejrzenie się po obejściach, próba spędzenia jak najwięcej czasu z rolnikami i pokazanie się od najlepszej strony, by zapewnić uczestników o tym, że są odpowiednimi osobami do dalszej wspólnej drogi.

Obowiązki i wspólny odpoczynek – jak zagospodarować czas na wsi

Dla rolników i rolniczki ważnym elementem, który będzie miał wpływ na dalsze losy kandydatek i kandydatów jest odnalezienie się na gospodarstwie i pomoc w codziennych obowiązkach. Życie na wsi zapewnia ich dość sporo, więc będą mieli oni możliwość wykazać się i przekonać do siebie naszych bohaterów. Przed osobami nieprzyzwyczajonymi do wczesnego wstawania duże wyzwanie. Praca w gospodarstwie rozpoczyna się bladym świtem, a na odpoczynek trzeba najpierw zapracować.

  • Tomasz K. zauważył, że jego wybranki bardzo się ze sobą zżyły i obawia się, że pojawi się problem przy wyborze tej jednej.
  • Kandydaci Klaudii dość poważnie podchodzą do relacji z nią, a ona sama zauważa ich starania.
  • Michał na razie najmniejsze szanse daje Adzie, ale czas pokaże, czy ma rację.
  • Tomasz R. ma szansę bliżej poznać te kandydatki, które zobaczył pierwszy raz na żywo po przyjeździe na jego włości
  • Wybranki Mateusza zapoznały się już z jego hodowlą kóz i są zachwycone zwierzętami. Oczekują jednak spędzania czasu z rolnikiem i poznania go lepiej

Już niebawem okaże się, czy oczekiwania po obu stronach przełożą się na rzeczywistość i czy goście odnajdą się w niełatwej sytuacji pracy, poznawania się i rywalizacji.

A po pracy… Relaks

Tomasz K. sprawdzi nietypową dla kobiet umiejętność strzelania. Przejażdżka rowerowa powinna nieco rozładować emocje. Kandydatki Michała będą mogły się pochwalić swoimi zdolnościami kulinarnymi, smażąc idealne naleśniki. Kandydaci i kandydatki przekonają się, jak duży wpływ na obowiązki w gospodarstwie ma pogoda. Ale głównym celem wszystkich będzie chociaż krótki moment rozmowy, by jak najlepiej się poznać, zanim zapadną jakiekolwiek decyzje.

Kiedy i gdzie oglądać 5. odcinek 9 sezonu Rolnik Szuka Żony 2022

Cały odcinek zobaczysz online na VOD oraz premierowo w TVP 1 o 21.15 w dniu 23.10.2022

Odcinek 5 sezon 9

 

Zostaw komentarz