Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 5 Sezon 8

Wszyscy kandydaci i kandydatki dotarli już na gospodarstwa naszych bohaterów. Rozdzielono pokoje lub łóżka we wspólnych pokojach. Na stolikach zagościły świeże kwiaty, na łóżkach świeża pościel. Po gorączkowych przygotowaniach rolnicy i rolniczki, elegancko ubrani wyszli przed dom powitać pierwszych gości. Jak potoczą się ich losy? Czy faworyci nie zawiedli?

Aklimatyzacja w gospodarstwach, kto się najlepiej odnalazł w nowym domu?

Panie i panowie przyjeżdżający na gospodarstwa wykazali się prawdziwym taktem. Kandydaci nie zapomnieli o kwiatach dla pięknych rolniczek, a kandydatki o drobnych upominkach dla rolników i ich rodziców. Elżbieta niemal natychmiast postanowiła sprawdzić swoich panów i poprosiła o naprawę drzwi od łazienki. Po rozmowach, nieoczekiwanie na faworyta wyrósł Staszek. Kamila pokazała kandydatom swoją pieczarkarnię, a Krzysztof zrobił niesamowite wrażenie na paniach, prezentując jazdę na quadzie. Stanisław po pierwszym wspólnym dniu najmniej widzi szans dla Roksany. Z kolei Kamil nieco się rozczarował słowami Justyny, która nadal robi na nim bardzo duże wrażenie, ale oświadczyła, że nie planuje dzieci przez co najmniej kilkanaście lat. Czy mimo wszystko nie zrazi do siebie sympatycznego rolnika?

odcinek 5 sezon 8 online

Prawdziwe życie na wsi, czyli co czeka kandydatów na gospodarstwach.

Skończyła się sielanka, trzeba teraz pokazać rolnikom, że jest się na właściwym miejscu. Uczestnicy przygotowali dla kandydatów i kandydatek poważne zajęcia, m.in.:

  • sprzątanie pieczarkarni
  • posługiwanie się kosą
  • zajmowanie się bydłem
  • pielenie chwastów

Kto tym razem zapunktuje u naszych bohaterów? A może Ci, którzy do tej pory nie zrobili najlepszego wrażenia właśnie zrobią je teraz? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę lub ONLINE

Odcinek 5 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony

fot. kadr z programu TVP

 

Zostaw komentarz