Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek 5 sezon 10

Po emocjonujących chwilach pierwszych spotkań na gospodarstwach, nadszedł czas, by goście naszych rolników i rolniczek wkroczyli głęboko w codzienne życie wiejskie. Piąty odcinek przyniesie wiele wyzwań, nie tylko związanych z wczesnym wstawaniem i pracy od świtu. Czy uczestnicy będą w stanie sprostać wszystkim obowiązkom, które na nich czekają? Czy będą potrafili zaimponować swoim zaangażowaniem i determinacją?

Obejrzymy jak nasi bohaterowie wspólnie pracują ale także jak spędzają wolne chwile, dzieląc się swoimi marzeniami, nadziejami i obawami. Wśród codziennych obowiązków, nasi uczestnicy będą mieli okazję do głębokich rozmów, które pozwolą im nie tylko lepiej poznać się nawzajem, ale także zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście są gotowi na życie na wsi.

Napięcie wzrośnie, gdy pewni uczestnicy staną przed trudnymi decyzjami dotyczącymi swojego dalszego udziału w programie. Czy wszyscy zostaną, czy może ktoś zdecyduje, że życie wiejskie nie jest dla niego? Jakie relacje rozkwitną, a które zostaną wystawione na próbę?

W piątym odcinku „Rolnik Szuka Żony” czekają nas nie tylko chwile radości, ale także niespodzianek. Sprawdźcie, którzy uczestnicy zaskoczą nas najbardziej, a którzy będą musieli podjąć trudne decyzje. Zapraszamy do oglądania

 

Odcinek 5 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz