Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 4 Sezon 8

Jeżeli do tej pory udało się kandydatom i kandydatkom ukryć jakieś swoje niedoskonałości, słabe strony, jeśli powściągliwość była tajną bronią, by nie odkryć od razu wszystkich kart – teraz może się to zmienić. Nadszedł bowiem czas na spakowanie walizek i przeprowadzkę do domów rolników i rolniczek. Wspólne przebywanie pozwoli uczestnikom programu lepiej poznać cechy charakteru osób, które zdecydowali się zaprosić na swoje gospodarstwo.

Gorączkowe przygotowania na przybycie gości

Elżbieta, Krzysztof, Kamil, Kamila i Stanisław w nadchodzącym odcinku otworzą drzwi swoich domów dla wybranej przez siebie trójki kandydatów. Zaczynają się więc nerwowe przygotowania do ich przyjęcia. Świeża pościel, sprzątanie, zgarnianie każdej odrobinki kurzu. Wszystko po to, by goście czuli się dobrze i swojsko w gospodarstwach naszych rolników. Prawdziwe wyzwanie stoi przed Krzysztofem, który zdecydował się zaprosić Swietłanę, widząc ją jedynie przez kamerkę. Ta para miała zdecydowanie najmniej sposobności, by sprawdzić, czy coś zaiskrzyło, jednak wydaje się, że Krzysztof jest pewien swojego wyboru i sympatyczna blondynka skradła jego serce.

Klamka zapadła – wybrani kandydaci przybywają do domów rolników

Kiedy wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, można już tylko wyczekiwać zaproszonych kandydatów i kandydatek. Podjeżdżają pierwsze samochody. W nadchodzących odcinkach okaże się, czy dzięki:

  • wspólnemu spędzaniu czasu
  • rozmowie sam na sam
  • obserwacji reakcji na różne sytuacje

nasi bohaterowie będą mogli zweryfikować, które zachowania były skrywane, być może udawane i czy któraś z zaproszonych osób staje się bliższa ich sercu.

Oglądaj 4 odcinek edycji 8 w niedzielę 10.10.2021 w TVP 1 o 21.15 lub ONLINE

 

odcinek 4 sezon 2021

fot. kadr z programu TVP

Zostaw komentarz