Aktualności Odcinki online 2018 edycja 5

Odcinek 4 – sezon 5 Rolnik Szuka Żony

Odcinek 4 – sezon 5 Rolnik Szuka Żony Rolnik Szuka Żony

Nadszedł czas odwiedzin w domach rolników. Która z uczestniczek ma w swojej walizce różowe kajdanki? Jak w nowym otoczeniu zachowują się kandydatki na przyszłe żony?

Nadeszła długo wyczekiwana chwila i rolnicy zaprosili swoje kandydatki na wieś. Czy bohaterki nowej edycji będą się w nowej roli odnajdywały? O tym wszystkim przekonamy się w najnowszym odcinku.

Panie, które w poprzednim odcinku zostały wybrane przez rolników mogą sprawdzić jak wygląda życie na wsi i czym im to odpowiada.

Rolnicy już wyczekują nowych gości w swoich gospodarstwach. Może pośród tych kandydatek są właśnie te, które pozostaną na wsi i będą przyszłymi żonami rolników? Grzegorz oczekuje Doroty, Moniki oraz Martyny. U Łukasza pojawi się Paulina, Agata oraz Iwona. Jan zdecydował, że zaprasza do siebie Martę, Małgorzatę i Elżbietę.  Krzysztof podjął decyzje, że w jego domu na razie zamieszkają Katarzyna oraz Ewelina, a u Marka gościć będą Aneta, Joanna oraz Aleksandra.

Czy rolnicy są już dobrze przygotowani? Czy goście będą zadowoleni z tego, co zobaczą? Jak zareagują domownicy na nowych gości? Krzysztofa od samego początku czekają niesamowite emocje, ponieważ jedna z jego kandydatek ma już przygotowane różowe kajdanki. To wszystko i wiele więcej zobaczymy w najnowszym odcinku programu „Rolnik szuka żony 5”

Odcinek 4 – sezon 5 Rolnik Szuka Żony Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz