Aktualności

Odcinek 4 sezon 2

Odcinek 4 sezon 2 Rolnik Szuka Żony

Czwarty odcinek Rolnik Szuka Żony to przyjazdy kandydatek i kandydatów do naszych bohaterów na wieś. Mogliśmy zauważyć, że każdy bardzo starał się aby jego gospodarstwo i dom wypadły jak najlepiej dlatego prace porządkowe nie miały końca, szczególnie u pedantycznego Roberta który do ostatniej chwili przesiadywał w łazience ze ścierką. W tym odcinku mogliśmy również poznać resztę rodziny rolników. Nadszedł jednak czas przywitania. Rafał sprawił niespodziankę dziewczynom usypując schody płatkami róż, Eugeniusz i Robert wpadki dla pomysł losowania pokojów przez kandydatki, Eugeniusz postawił na talerzu w każdym pokoju inny owoc, pozwolił wiec wybrać pokój po ulubionych owocach, Robert drzwi pokoju oznaczył kartą do gry i każda z dziewczyn mogła wylosować jedną z kart.

Grzegorz był najmniej pomysłowy i umieścił wszystkie kandydatki w jednym pokoju, pozostawiając im jednak lustro. Anna jedyna rolniczka w programie została natomiast obdarowana z mamą pięknymi kwiatami oraz … klatką z ptaszkami. Był to bardzo wyczerpujący i stresujący dzień dla wszystkim, przed nami jednak kolejne gdzie zobaczy kto tak naprawdę jest sobą od samego początku a kto sprawia tylko pozory. Kto jeszcze nie widział czwartego odcinka drugiej edycji zapraszamy poniżej.

 

Odcinek 4 sezon 2 Rolnik Szuka Żony

fot. facebook.com

1 komentarz

  • Dla Pani Ani najlepszy jest Pan Mariusz, dla Grześka Ania, dla Roberta Pani Agnieszka, dla Rafała Marta. Pan Eugeniusz powinien wybrać miedzy Panią Krysią a Panią Lilianną. Pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę im wszystkiego dobrego.

     

Zostaw komentarz