Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek 4 sezon 10

W czwartym odcinku programu „Rolnik szuka żony 10”, widzowie będą mieli okazję obserwować pierwszy dzień na gospodarstwach rolników.

  • Waldemar zaprosił do swojego domu  39-letnią Annę, 34-letnią Dorotę oraz 30-letnią Ewę Kryzę. Zobaczymy, jak te trzy panie radzą sobie w gospodarstwie Waldemara i jakie relacje zaczynają się między nimi kształtować.
  • Artur  postanowił zaprosić Aleksandrę, 24-letnią Blankę oraz 23-letnią Sarę. Możemy spodziewać się, że w odcinku zobaczymy, jakie działania podejmują, aby zbliżyć się do Artura.
  • Anna wybrała 29-letniego Dominika, 30-letniego Jakuba oraz 21-letniego Mikołaja. Anna zaskoczyła wyborem Mikołaja, który jest od niej młodszy o 15 lat, co może przynieść ciekawe sytuacje w nadchodzącym odcinku.
  • Agnieszka postanowiła zaprosić  47-letniego Ireneusza, Jana oraz 34-letniego Mateusza. W odcinku zobaczymy jak te osoby radzą sobie na jej gospodarstwie.
  • Dariusz zaprosił 25-letnią Marię, 23-letnią Natalię oraz 22-letnią Nicolę. Zobaczymy, jak te młode kandydatki dostosowują się do życia na wsi oraz jakie relacje zaczynają się między nimi a Dariuszem kształtować.
Odcinek 4 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

zrzut z TVP

Ten dzień będzie miał szczególne znaczenie dla uczestników, gdyż będzie to pierwsza okazja do głębszego poznania się z rolnikami oraz z codziennym życiem na wsi. Praca na gospodarstwie, mimo że wymagająca i czasem trudna, stanie się doskonałą okazją do nawiązania bliższych relacji. Wspólne wykonywanie obowiązków, praca przy zwierzętach czy w polu, pozwoli uczestnikom na zrozumienie charakteru i wartości swoich potencjalnych partnerów. Przez dzielenie się doświadczeniami i wzajemne wsparcie w codziennych zadaniach, uczestnicy będą mieli okazję odkrywać wspólne zainteresowania, wartości oraz plany na przyszłość.

Premierowy odcinek już 8 października w Niedzielę o 21.20 lub tradycyjnie ONLINE

Odcinek 4 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz