Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 3 sezon 9

Stworzenie długotrwałej relacji nie zawsze jest proste. Potrzeba nieraz wiele czasu, by przekonać się, że ta osoba jest właśnie tą, z którą chce się spędzić życie. Bohaterowie programu „Rolnik szuka żony” mają niełatwe zadanie, ponieważ tego czasu nie mają zbyt wiele. Muszą w większości polegać na intuicji, a także na tym, co podpowie im serce. Podchodzą do tego niezwykle poważnie. Czy uda im się na tyle poznać kandydatki i kandydatów, że podejmą dobrą dezyzję, pozostawiając kilka osób, a resztę odsyłając do domu?

Odcinek 3 sezon 9 Rolnik Szuka Żony

fot. zrzut z TVP

Spotkania na żywo – ile zmieniły w obrazie sytuacji?

Na podstawie kilku zdań o sobie oraz przesłanego zdjęcia trudno jest poznać drugiego człowieka. Randki, które odbyli nasi uczestnicy nieco rozjaśniły im wyobrażenia o osobach, które zdecydowali się zaprosić na spotkanie. Teraz przed bohaterami kolejne ważne zadanie. Muszą wybrać po pięć osób, które będą chcieli poznać jeszcze lepiej. Nie dla każdego kandydata i kandydatki zatem okaże się to szczęśliwy dzień. Niektórzy razem z podarowanym słonecznikiem zabiorą swoje rzeczy i wrócą do swojego życia. Te osoby, które zostaną wybrane jeszcze nie są bezpieczne. Uczestnicy przygotowali bowiem szereg zadań, którym kandydatki i kandydaci zostaną poddani, by ostatecznie wybrać tylko po trzy osoby, które zostaną zaproszone na gospodarstwa rolników i rolniczki.

Trudne pytania, zadania – cel lepszego poznania.

Czy tak naprawdę sposób gotowania rosołu jest wyznacznikiem tego, że ma się przed sobą prawdziwą miłość? Zapewne nie. Ale odpowiedzi na zadawane pytania lub wykonywanie zadań, pozwoli na to, by Klaudia, Tomasz, Michał, Mateusz oraz Tomasz R. dowiedzieli się nieco więcej na temat:

  • Zachowania kandydatów podczas wykonywania zadań
  • Radzenia sobie z niepowodzeniami
  • Umiejętności wybrnięcia z trudnej sytuacji

Uczestnicy nie mają zbyt wiele możliwości na dokładne poznanie osób, które zrobiły na nich najlepsze wrażenie podczas randek. Przebywanie z nimi, próba krótkiej rozmowy pozwoli na to, by utwierdzili się w przekonaniu, którzy z kandydatek i kandydatów okażą się najbliższe ich sercu.

Gdzie oglądać odcinek 3 sezonu 9 Rolnik Szuka Żony 2022?

Cały odcinek zobaczysz online na VOD oraz premierowo w TVP 1 o 21.15 w dniu 9.10.2022

 

 

Odcinek 3 Sezon 9 Rolnik Szuka Żony 2022

Zostaw komentarz