Aktualności Odcinki online 2020 sezon 7

Odcinek 3 – sezon 7

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/714360785953248/

W trzecim odcinku Rolnik szuka żony 7, przed uczestnikami programu kolejny trudny wybór. Po wszystkich przeczytanych listach, po wszystkich randkach pora wskazać swoich faworytów.

Maciej, Dawid, Józef, Magdalena i Paweł będą mieli okazję poznać swoich wybrańców nieco bliżej, aktywnie spędzając razem czas. Te wspólne chwile na świeżym powietrzu mają pomóc w decyzji- kogo chcą gościć w swoim domu.

  • Paweł, hodowca krów szwedzkich będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś więcej o swoich tajemniczych kandydatkach
  • Józef, rolnik i pszczelarz z województwa lubelskiego sprawdzi, czy jego wybranki mają podobne do jego poczucie humoru
  • Maciej, wysportowany doktorant przekona się, czy tak, jak on jego faworytki marzą o rodzinie
  • Dawid, przystojny fan nowinek technologicznych dowie się, czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia
  • Magdalena, jedyna kobieta w tej edycji, po ogromnej ilości przeczytanych listów, powinna już wiedzieć, czego się spodziewać, ale czy w związku z tym będzie miała łatwiejszy wybór?Kto będzie pewien swojego wyboru? Kto zakochał się od pierwszego wrażenia? Kto poczuje się szczęśliwy, a kto zazdrosny? Jedno jest pewne- przed uczestnikami programu pierwsze wspólne chwile, uśmiechy i spojrzenia. Ten niezwykły czas spędzą w malowniczej okolicy, gdzie czeka ich poważny sprawdzian- pytania przygotowane przez rolników.

    Każdy z nich na swoje gospodarstwo może zaprosić maksymalnie 3 osoby. Czy ten krótki czas wystarczy, żeby poznać się bliżej i ostatecznie zadecydować, kto ma odejść z programu? Wybór nie będzie prosty, szczególnie gdy emocje jeszcze nie opadły.

    Na kolejny odcinek zapraszamy w niedzielę 27 września, o godzinie 21:15 do TVP1 lub online.

Odcinek 3 – sezon 7 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz