Aktualności

Odcinek 3 Sezon 2

Odcinek 3 Sezon 2 Rolnik Szuka Żony

W trzecim odcinku przyszedł czas aby nasi bohaterowie lepiej się poznali ze sobą. Każdy przygotował dla swoich kandydatów jakieś zadania. Ania postanowiła, że spędzi czas z chłopakami grając w bule. Grzesiek miał nadzieję, że zbliży się bardziej do dziewczyn pokazując im jak się strzela z łuku. Robert postawił na zabawę na świeżym powietrzu umilając czas dziewczynom grając w kalambury. Eugeniusz jak prawdziwy dżentelmen wybrał tańce i tango. Rafał zadziwił trochę dziewczyny i chciał zainteresować je kołem garncarskim, trochę mu to jednak nie wyszło atmosfera była… średnia. Pod koniec dnia nadszedł ten czas aby każdy z rolników i rolniczek wybrał 3 osoby które zaprosi do swojego domu na wieś. Jakie były ich wybory? Zobacz odcinek

Odcinek 3 Sezon 2 Rolnik Szuka Żony

 

Komentarzy

  • Zgadzam się z dziewczynami, które odrzucił Grzesiek. Ewidentnie szuka dziewczyny którą zdominuje, która będzie siedziała na gospodarce i rodziła dzieci. Obstawiam, że padnie na Anię jest niska a do tego jest przedszkolanką to idealny zawód dla przyszłej żony jak sam Grzesiek podkreślił (będzie mogła siedzieć w domu z dziećmi). To będzie pierwsza para która weźmie ślub w tym programie.

     
  • Zgadzam się z jedną kandydatek,ze wizytówka Rafała odbiega od tego co sobą reprezentuje. Zupełny brak poczucia humoru. Nie umie dostosować się do sytuacji. Nie spełnił się w roli zapraszającego i ten wyraz twarzy.

     

Zostaw komentarz