Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 2 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony 2021

Za nami pierwszy odcinek uwielbianego przez widzów programu „Rolnik szuka żony”. Poznaliśmy już bohaterów nowej edycji, ich pragnienia i oczekiwania wobec osoby, z którą, być może zwiążą swe losy już na zawsze. Uczestnicy otrzymali już listy, przeczytali je i wybrali te, które w jakiś sposób ich urzekły, zarówno pod względem ich treści, jak i dołączonych fotografii. Klamka zapadła, decyzje zostały podjęte. Co zatem czeka nas w nowym odcinku?

Spotkania na żywo – rozczarowanie, czy spełnienie oczekiwań?

Elżbieta, Kamila, Stanisław, Kamil i Krzysztof zdecydowali, których autorów nadesłanych listów chcą poznać osobiście. Idąc za głosem serca wybrali osoby, które już wkrótce będą miały szanse na żywo przekonać naszych bohaterów do siebie. Podczas krótkich rozmów przekonają się, czy te decyzje były słuszne. Dzięki temu będą mieli okazję dowiedzieć się, m.in:

  • czy ich wyobrażenia pokryją się z rzeczywistością
  • czy listy były szczere
  • czy kandydaci i kandydatki są gotowe na wspólne życie na wsi

Pierwsze wrażenie – jak rozmowy wpłyną na dalsze relacje „rolników” i ich wybranków?

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie może być tylko jedno. Dlatego dla osób, które spotkają się z uczestnikami programu „Rolnik szuka żony”, może to być kluczowe spotkanie, mające duży wpływ na ich dalsze losy w programie. Być może pojawią się pierwsze zauroczenia, rozczarowania lub też pozytywne zaskoczenia. Znacznie łatwiej jest przelać swoje uczucia na papier, niż wyrazić je osobiście, twarzą w twarz. Tego nie można przegapić! Kolejna odsłona nowej edycji już w najbliższą niedzielę o 21.15 lub ONLINE

Odcinek 2 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony 2021 Rolnik Szuka Żony

 

fot. kadr z programu TVP

1 komentarz

  • U Kamila jest taka uczestniczka w zielanym ubraniu , Nie pamiętam imienia , Bardzo mi się podoba , Chciałbym się znią skontaktować .

     

Zostaw komentarz