sezon 7 - edycja 2020 Aktualności Odcinki online 2020 sezon 7

Odcinek 2 – sezon 7

W najbliższym odcinku programu Rolnik szuka żony, bohaterowie i bohaterka będą mieli szansę poznać osobiście kandydatów. Kto z chętnych, którzy wysłali do nich list dostanie zaproszenie do programu?

Pierwsze spotkania z kandydatami zawsze wzbudzają ogromne emocje. W najbliższym odcinku Józef, Magda, Paweł, Maciej i Dawid będą mieli okazję sprawdzić, czy oczekiwania zbudowane na podstawie otrzymanych listów mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

W pierwszym odcinku zdradzono nam, że Magda jest absolutną rekordzistką jeśli chodzi o ilość otrzymanych listów. Czy dzięki temu Magdzie będzie łatwiej wybrać tego jedynego? A może ze względu na nadmiar propozycji kompletnie straci głowę?

Paweł, który w poprzednim odcinku był rozczarowany tym, że kandydatki nie piszą zbyt dużo o sobie. Możliwe, że dzięki spotkaniu części z nich na żywo uda mu się wyciągnąć tyle informacji, by móc określić czy jest w stanie się zaangażować.

Józef, 66-letni rolnik od samego początku deklarował, że jest wzrokowcem. Listy mogą być ciekawe, jednak nijak mają się do spotkania z kobietą twarzą w twarz. Czy w najbliższym odcinku zobaczymy go rozczarowanego, a może zaskoczonego i szczęśliwego?

Maciej i Dawid również z niecierpliwością czekają na spotkania z kandydatkami. Obawiają się rozczarowania, ale nie kryjąc ekscytacji wyczekują spotkań z paniami na żywo.

Kto będzie rozczarowany, a kto poczuje, że to właśnie jest to?

Wszystko będzie wiadome już w niedzielę, 20 września 2020 r. o godzinie 21:15 w TVP1 lub ONLINE

 

odcinek 2 sezon 7 rolnik szuka żony

Zostaw komentarz