Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek 2 sezon 10

Odcinek 2 sezon 2023 – Emocje sięgają zenitu! Po pierwszych wyborach i decyzjach, które mogą zaważyć na przyszłości uczestników, nadszedł czas na pierwsze spotkania twarzą w twarz. Rolnicy i rolniczki, po przeczytaniu listów, mają już swoich skrytych faworytów. Czy ich intuicja okaże się słuszna?

Agnieszka, pasjonatka jazdy konnej, spotyka się z kilkoma kandydatami, którzy chcą podbić jej serce. Czy któryś z nich okaże się tym jedynym, o którym marzyła? Artur z Mazowsza, młody i pełen energii, będzie musiał stawić czoła kandydatkom, które pragną dzielić z nim życie na wsi. Czy któraś z nich okaże się tą wyjątkową?

Dariusz, sportowiec z zamiłowania, ma przed sobą trudne zadanie. Czy uda mu się znaleźć partnerkę, która podzieli z nim pasję do sportu?

Anna, dziennikarka i rolniczka, po latach samotności, ma nadzieję na nowy początek. Czy któryś z kandydatów okaże się tym, na którego czekała?

A Waldemar, dumny ojciec i miłośnik kina, pragnie poczuć prawdziwą chemię z jedną z kandydatek. Czy uda mu się to w tym odcinku?

odcinek 2 sezon 10

zrzut z TVP

Pierwsze spotkania to zawsze wielkie emocje, niespodzianki i nieprzewidywalne sytuacje. Czy uczestnicy programu odnajdą się w nowej rzeczywistości? Czy pierwsze wrażenie okaże się kluczowe? A może to dopiero początek wielkiej przygody w poszukiwaniu prawdziwej miłości?

Nie przegap kolejnego odcinka „Rolnik Szuka Żony”! Oglądaj w niedzielę 24.09.2023 o godzinie 21:20 w TVP1 lub online na VOD.

 

Odcinek 2 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz