Aktualności Odcinki online 2019 edycja 6 sezon 6 - edycja 2019

Odcinek 13 Świąteczny – Sezon 6 Edycja 2019 – Rolnik Szuka Żony

Chociaż sezon 6 już za nami, to tradycyjnie jak co roku czeka nas odcinek świąteczny Rolnik Szuka Żony, spotkamy się z uczestnikami ostatniej edycji programu jak również zobaczymy innych bohaterów sprzed lat. Poznamy także nowe twarze.

W tym specjalnym odcinku, w uroczystej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd posłuchamy opowieści uczestników, którzy dzięki programowi ułożyli sobie szczęśliwie życie oraz tych którzy są na najlepszej drodze do szczęścia. Wyjdzie na jaw kilka historii które na pewno zaciekawią widzów m.in. zobaczymy Seweryna który po burzliwym związku z Marleną zdecydował się ujawnić światu swoją aktualną partnerkę poznaną poza kamerami programu. To jednak nie koniec niespodzianek, Sławomir któremu nie udało się z Martą, próbuje stworzyć związek z inną partnerką, Ilona i Adrian oraz Ania i Jakub opowiedzą o wspólnym życiu razem. Wszystko to w Świątecznym odcinku Rolnik Szuka Żony.

Rolnik szuka żony sezon 6 odcinek 13 – wydanie specjalne kiedy i o której w TV lub ONLINE.

Odcinek świąteczny będziemy mogli zobaczyć w Boże Narodzenie 25 grudnia na antenie TVP 1 o godzinie 20:15. Zaraz po emisji odcinka dostępny będzie odcinek ONLINE.

Zostaw komentarz