Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 11 sezon 9

odcinek 11 sezon 9 edycja 2022

fot. zrzut z TVP

Uczestnicy programu starają się jak mogą1stości ślubnych, nagle przestała odbierać telefony od rolnika, a przyjaciele Zuzi totalnie pogrążyli ją w oczach przyszłego męża. Już wie, że popełnił straszny błąd, odsyłając darzącą go uczuciem Kasię. Czy uda mu się go naprawić i skłonić odrzuconą wcześniej kandydatkę do powrotu? Nadziei na uczucie nie ma już Mateusz. Wyciekające informacje o zmowie jego kandydatek przeciw niemu skutecznie zniechęciły go do podjęcia jakichkolwiek działań.

Miłość, wycieczki i wspólne plany

W kolejnym odcinku czas na romantyczne spotkania w urokliwych miejscach. Nie zabraknie spacerów, rozmów, a nawet adrenaliny. Mateusz wróci do listów, by spokojnie przeanalizować, co poszło nie tak. Michał i Ada będą pielęgnować uczucie, które skłoniło sympatyczną blondynkę do natychmiastowej przeprowadzki z powrotem na gospodarstwo. Wiele jest jednak ciągle niewiadomych.

  • Czy Kasia wróci do Tomasza K.?
  • Czy Justyna zdobędzie się na wyznanie miłości Tomaszowi R.?
  • Czy między Klaudią i Walentynem nadal będzie panować sielanka?

Bohaterowie programu przyzwyczaili nas do tego, że tu nie można być niczego pewnym i bardzo możliwe, że jeszcze nie raz zaskoczą swoimi reakcjami i decyzjami. Pozostaje tylko czekać.

Kiedy odcinek 11 sezonu 9 Rolnik Szuka Żony 2022

Cały odcinek 11. edycji 2022 zobaczysz ONLINE oraz premierowo w TVP 1 o 21.15 w dniu 20.11.2022

Odcinek 11. sezon 9 edycja 2022

Zostaw komentarz