Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 11 sezon 8

Często niepewność, czy dokonało się dobrego wyboru znika wraz z głębszym poznaniem drugiej osoby. Czasem jednak okazuje się, że ten wybór był nietrafiony, a to, co wydawało się atutem, zaczyna przeszkadzać przy tworzeniu prawdziwego związku. Nasi bohaterowie starają się dowiedzieć, czy wybrane przez nie osoby mogą okazać się tymi, z którymi spędzą życie.

Odcinek 11 – Wspólne chwile zbliżą, czy oddalą uczestników od miłości?

Po odwiedzinach w domach swoich wybranków, poznaniu ich rodzin i środowiska, w jakim żyją, nasi bohaterowie będą pogłębiać znajomość z nimi. Oprócz Stanisława, który odesłał do domu wszystkie dziewczyny, nie znajdując tej jedynej wśród trzech kandydatek, pozostali rolnicy i rolniczki mają szansę spędzić więcej czasu z osobami, które rozpaliły iskierkę w ich sercach. W najpiękniejszych zakątkach Polski, kolejne randki mogą przynieść odpowiedzi na wątpliwości, które jeszcze się pojawiają. Kamila i Adam, po niezbyt dobrym początku, muszą zdecydować, czy i które z nich powinno bardziej zabiegać o tę relację. Wycieczka Elżbiety i Marka, relaks na trawie, pierwsze czułości, a także romantyczna kolacja we dwoje, może sprawić, że Ela na dobre podda się rodzącemu się uczuciu. Kamila i Joasię, którzy już wyznali sobie miłość, czekają nie lada atrakcje – wspólny lot, jazda na koniach oraz spokojna wodna wycieczka. Krzysztof nie chce czekać na sformalizowanie związku z Bogusią – dla niej wspólny pobyt na pomoście obudzi miłe wspomnienia.

Pielęgnowanie relacji kluczem do sukcesu to wszystko w odcinku 11 

Powstałe relacje są póki co bardzo świeże. Odpowiednie dbanie o nie może przyczynić się do zbudowania stabilnych związków.

  • Czy Adam zdecyduje się w końcu zabiegać o Kamilę w takim stopniu, w jakim ona oczekuje?
  • Czy Elżbieta jest w stanie zaufać Markowi i poddać się uczuciu, jakiego dotąd nie doświadczyła?
  • Czy Kamil i Krzysztof, pewni swojego wyboru zaskoczą czymś swoje wybranki?

Już coraz bliżej, by dowiedzieć się, jakie losy czekają naszych bohaterów.  Zobaczcie odcinek 11 sezonu 8 online lub w TVP.

 

Odcinek 11 sezon 8 Rolnik Szuka Żony

fot. kadr z TVP

Zostaw komentarz