Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 10 sezon 9

 

odcinek 10 sezon 9

fot. facebook.com/rolnikszukazony/

Pora na rewizyty

Za rolnikami i rolniczką bardzo intensywny czas. Wszystkie decyzje zostały już podjęte i teraz już tylko czas pokaże, czy były one właściwe. Niepewność odnośnie tego, z którą osobą się związać, zmieniła się w nadzieję, że to jest właściwa osoba, z którą można nawiązać bliższą relację. Czy zalążki związków, które do tej pory się zawiązały mają szansę przerodzić się w miłość na całe życie?

Czas na rewanż, czyli zapowiedziane odwiedziny

Do tej pory to kandydatki i kandydaci mieli okazję poznać otoczenie bohaterów programu. Poznali ich rodziny, obejście, zaznajomili się z codziennością i z tym, jakie życie czeka ich, jeśli postanowią zostać w ich gospodarstwie. Tym razem role się odwróciły. To właśnie rolnicy teraz staną w drzwiach domów swoich wybrańców, aby przekonać się, jak wygląda ich życie i poznać najbliższe im osoby. Klaudia i Walentyn doskonale dobrali się pod względem przekonań, mieli też okazję odwiedzić cerkiew, czym zaskoczy sympatyczną rolniczkę pretendent do jej serca? Na Tomasza R. czeka już stęskniona Justyna. Przebywanie rolników i rolniczki w środowisku swoich potencjalnych drugich połówek z pewnością przyniesie wiele odpowiedzi na kryjące się jeszcze gdzieś wątpliwości.

Dalsze losy rolników w rękach ich kandydatów

Tym razem decyzja stoi po stronie dziewczyn i Walentyna. To oni będą musieli zmienić swoje życie, jeśli chcą związać swoje losy z rolnikami i rolniczką. Wszyscy bowiem zgodnie zadeklarowali, że nie wyobrażają sobie życia w innym miejscu, niż ich gospodarstwa.

  • Czy pożegnanie z rodzinnymi domami przyjdzie z łatwością?
  • Czy kandydaci do serc rolników postanowią przeprowadzić się na stałe na gospodarstwa?
  • Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?

Czas ostatecznych rozwiązań nieuchronnie nadchodzi. Oby przyniosły one szczęście i miłość, a nie rozczarowanie.

Kiedy odcinek 10 sezonu 9 Rolnik Szuka Żony 2022

Cały odcinek 10. edycji 2022 zobaczysz ONLINE oraz premierowo w TVP 1 o 21.15 w dniu 13.11.2022

Odcinek 10. sezon 9 edycja 2022

Zostaw komentarz