Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 10 Sezon 8

Miłość to bardzo skomplikowane uczucie. Nieraz po prostu się pojawia, niczym grom z jasnego nieba, nieraz do niej trzeba dojrzeć, poznać lepiej drugiego człowieka, a jeszcze innym razem, pomimo wcześniejszych rozterek nagle wszystko się rozjaśnia. Ten cały wachlarz emocji stał się udziałem naszych dobrze już znanych rolników i rolniczek.

Odcinek 10 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony

Czy podjęte decyzje okażą się trafione? – Odcinek 10

Po trudach związanych z podejmowaniem decyzji odnośnie odesłaniu osób, które nie do końca dały się poznać, bądź sprawiły zawód, będący podstawą do pożegnania, przed naszymi bohaterami kolejne wyzwanie. Czas spędzony na gospodarstwach dobiegł końca i nadchodzi czas rewizyt. Elżbieta, która postawiła na bliższe poznanie Marka, zostanie powitana kwiatami. Być może zaznajomienie się z jego otoczeniem pozwoli jej definitywnie pozbyć się lęku, który towarzyszył jej podczas wyboru. Przed Kamilą, która dość nieoczekiwanie zmieniła zdanie tuż przed ogłoszeniem decyzji nadchodzi czas, by przekonać się, czy serce podpowiedziało jej właściwie. Z pewnością większy spokój zapanuje u Krzysztofa. Po błyskawicznych zaręczynach będzie mógł oddawać się błogiemu relaksowi wraz z narzeczoną podczas wspólnej kąpieli oraz wypoczynku na leżakach. Kamil również wybierze się dowiedzieć się, jak żyje Joasia. Tu również nie zabraknie kwiatów i czułego powitania.

Co się wydarzy na gospodarstwie Stanisława? Zobacz odcinek 10

W tym jednym przypadku jeszcze mamy jedną wielką niewiadomą. Stanisław wciąż nie podjął żadnej decyzji, a wszystkie trzy kandydatki nadal goszczą w jego posiadłości. Daje się jednak zauważyć już zniecierpliwienie wśród dziewczyn, a nawet znużenie całą sytuacją. Skryty i niezdecydowany rolnik musi w końcu zdecydować:

  • Czy da którejś z dziewczyn szansę na dotarcie do jego myśli?
  • Które dziewczęta odeśle do domu?
  • Czy zrezygnowane opieszałością kandydatki będą chciały jeszcze z nim się spotkać?

Zarówno oczekiwanie na decyzję, jak i przejście na wyższy poziom poznania się powoduje szybsze bicie serca. Komu uda się wytrwać? Odcinek 10 zobaczysz w Niedzielę o 21.15 w TVP lub ONLINE

 

Odcinek 10 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony

fot. kadr z programu TVP

Zostaw komentarz