Aktualności Odcinki online 2020 sezon 7

Odcinek 10 sezon 7

Przed nami odcinek 10 edycji 7. W ostatnim odcinku programu „Rolnik szuka żony 7” uczestnicy musieli zmierzyć się z wyborem jednej osoby z którą chcieliby kontynuować program. Dla jednych była to łatwa decyzja, dla innych nieco trudniejsza. Odcinek ten był pełen emocji, łez, a także radości. Kilku uczestników nie dokonało niestety wyboru i na swoich gospodarstwach zostali sami.

W 10 odcinku programu rolnicy, którzy dokonali wyboru, odwiedzą swoje kandydatki w ich miejscowościach. Dla Maćka oraz Pawła będzie to nie lada wyzwanie. Każde ze spotkań będzie wiązało się z dużym stresem, ale również ekscytacją. Rolnicy odwiedzą swoje wybranki i poznają się z ich rodzinami. Kandydatki oprowadzą ich po swoich miejscowościach.

Z kolei Marta Manowska uda się na spotkanie z uczestnikami, którzy nie dokonali wyboru. Będą to długie rozmowy, pełne emocji. Magdalena, która nie wybrała żadnego z kandydatów wyzna prowadzącej, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Czy będzie to jeden z ponad trzystu mężczyzn, którzy odpowiedzieli na jej wizytówkę? Już wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie.

Odcinek 10 sezon 7 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz