Aktualności

Rolnik Szuka Żony – Wyniki

Rolnik Szuka Żony - Wyniki Rolnik Szuka Żony

Już tylko 3 odcinki pozostały do końca emisji Rolnik Szuka Żony. Przypomnijmy kogo ostatecznie wybrali nasi rolnicy i czyje rodziny odwiedzą przed kolejnym 10 -tym już odcinkiem. Można powiedzieć, że role zostaną odwrócone.

Zbigniew i Kasia

Zbigniew nie miał większego wyboru, natomiast jako jedyny rolnik w programie mógł poznać swoją wybrankę jeszcze bliżej. Nie oznacza to jednak, że sytuacja Kasi i Zbigniewa była jasna. W każdej chwili jedno z nich mogło po prostu zrezygnować z dalszej znajomości. Stało się jednak inaczej i Kasia z miłą chęcią (chodź wydaje nam się, że również z pewną niepewnością) zaprosiła Zbigniewa do swojego rodzinnego miasta.

zbigniew i katarzyna

Stanisław i Grażynka

W przypadku Staszka sytuacja wcale nie była taka klarowna, do ostatniej chwili nam jako widzom wydawało się, że Stanisławowi dobrze żyłoby się z całą trójką, a im więcej kobiet w gospodarstwie tym mniej obowiązków dla niego. Regulamin programu jest jednak jasny i Stanisław zdecydował się na Grażynę. Była ona co najmniej zaskoczona.

Grzegorz i Ewa

Wszyscy pamiętamy niemałe spięcia pomiędzy Ulą i Ewą. Za Ulą przemawiały przede wszystkim pyszne obiadki i przebojowość, które nie sprostały nieśmiałości i urodzie Ewy. Grzegorz od początku nie krył większej sympatii do Ewy, udowodnił to podczas ostatecznego wyboru. Nie byliśmy zaskoczeni.

Grzegorz i Ewa

Adam i Ania

Izabela i Anna chociaż tego oficjalnie nie okazywały, konkurowały ze sobą do samego końca. Sam Adam sprawdzał je na wszystkie możliwe sposoby. Jako mężczyzna twardo stąpający po ziemi a jednocześnie romantyk, chciał być pewny swojego wyboru, Ostatecznie zdecydował na Anię. Co za nią przemawiało? Domyślamy się, że młodość oraz pracowitość

Adam i Ania

Paweł i Natalia

Paweł wzbudza emocje wielu osób, często zarzucano mu, że przyszedł do programu po to aby wypromować swoją osobę, a nie dlatego, że chce znaleźć wybrankę na resztę swojego życia. Jako najmłodszy z uczestików miał młode i piękne kandydatki. Wybrał Natalię, wydawać by się mogło, że już wcześniej dokonał wyboru. Mamy jednak nadzieję, że Paweł pokaże wszystkim, że opinie na jego temat były bezpodstawne.

W kolejnym dziesiątym odcinku poznamy rodziny wybranek naszych rolników. Zapraszamy.

Zostaw komentarz