Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 2 sezon 9

Odcinek 2 sezon 9 Rolnik Szuka Żony

Pierwsze spotkania w programie “Rolnik szuka żony

Za nami pierwszy odcinek i wzbudzające niezwykłe emocje otwarcie listów od kandydatów i kandydatek do serc bohaterów najnowszego sezonu “Rolnika”. O ile łatwiej jest przelać na papier swoje pragnienia i w razie potrzeby poprawić to, co może się wydawać niezbyt przyjazne dla oka, to spotkania na żywo zweryfikują, czy wybrane osoby mają to “coś”, co pozwoli znaleźć prawdziwą miłość rolnikom.

Pierwsze wrażenie jest tylko jedno – jak wypadną kandydaci?

Po przeczytaniu listów, uczestnicy wybrali te najciekawsze, które zachęciły ich do bliższego poznania osób, które je napisały. Tomasz, adresat aż 129 listów, marzy o tym, żeby to, co przeczytał pokryło się z rzeczywistością. Dziewczyny, które spotkają się z nim są dość mocno zdeterminowane. Sympatyczny rolnik zrobił niewątpliwie duże wrażenie na kandydatkach i będą chciały przekonać go do siebie. Mateusz chciałby już usłyszeć głosy swoich kandydatek. Rozmowa jest bardzo ważną częścią spotkania na żywo. Mimo stresu, kamer i przebywania po raz pierwszy z osobą, którą widziało się tylko na ekranie telewizora, trzeba wykorzystać maksymalnie swoją chwilę. Które z nich podołają temu testowi?

Prawie na żywo – czy takie spotkania też mogą wiele zdradzić?

Niestety nie zawsze jest możliwość, by móc przyjechać na randkę. Z pomocą przychodzi technologia, o czym przekonają się Klaudia i Tomasz R. Odbędą oni również spotkania on-line, by dowiedzieć się czegoś więcej o osobach, którym dali szansę bliżej się poznać. Najbardziej pożądanymi cechami podczas rozmowy z drugim człowiekiem jest:

  • Komunikatywność
  • Wspólne tematy
  • Umiejętność zaciekawienia rozmówcy
  • Wyeliminowanie niezręcznej ciszy
  • Poczucie humoru

Przed kandydatkami i kandydatami nie lada wyzwanie. Panie będą próbowały oczarować rolników spojrzeniami, pojawią się nawet pierwsze komplementy. U panów starających się o względy jedynej rolniczki w programie narodzi się duch rywalizacji. Komu uda się rozpalić oczekiwania bohaterów, by nie odejść z kwitkiem? Walka o względy uczestników rozpoczyna się na dobre.

Kiedy i gdzie oglądać 2. odcinek 9 sezonu Rolnik Szuka Żony 2022

Ze względu na mecz Ligi Narodów w piłce nożnej Walia – Polska, drugi odcinek nowego sezonu programu zamiast 25.09.2022 zostanie wyemitowany tydzień później 02.10.2022 w TVP1 o 21.15, najnowszy odcinek można również oglądnąć ONLINE na VOD

fot. zrzut z TVP

Odcinek 2 Sezon9 Rolnik Szuka Żony 2022

Zostaw komentarz