Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8 sezon 8 - edycja 2021

Odcinek 1 sezon 8

Miłość to piękne i bardzo ważne uczucie. Każdy chce jej doświadczyć i znaleźć osobę, przy której będzie się czuć bezpiecznie, która pocieszy, wesprze, z którą można dzielić dobre i złe chwile. Nie inaczej jest z bohaterami dwukrotnie nagradzanego Telekamerą programu, który cieszy się niezwykłą popularnością. „Rolnik szuka żony” na dobre zagościł w naszych sercach, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejny 8 sezon. Każda z tych pięciu osób, które staną się gośćmi w domach w każdy niedzielny wieczór ma prawie wszystko – oprócz miłości.

Tak więc,  ZACZYNAMY odcinek 1 sezonu 8

Kto wystąpi w kolejnym sezonie programu „Rolnik szuka żony”?

W pierwszym odcinku prowadząca niezmiennie „Rolnika” Marta Manowska tradycyjnie odwiedzi rolników, którzy otrzymali największą ilość listów. W tej edycji wystąpią:

  • Stanisław, 26-letni rolnik z wielkopolski, pasjonujący się lotnictwem
  • Krzysztof, 55-letni hodowca bydła mięsnego, prowadzący gospodarstwo agroturystyczne mieszkaniec Mazur
  • Kamil, 23-letni entuzjasta zabytkowych motocykli, najmłodszy uczestnik programu, prowadzący gospodarstwo nastawione na uprawę traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż
  • Elżbieta, energiczna 56-latka, prowadząca ekologiczną plantację pieczarek
  • Kamila, 28-lenia mieszkanka województwa mazowieckiego, uwielbiająca podróże producentka pieczarek

Jest to jeden z emocjonujących momentów program, bowiem już w tym odcinku dowiemy się kto napisał do naszych rolników i rolniczek oraz poznamy ich pierwsze typy a być może zauroczenia.

„Rolnik szuka żony” szansą na miłość?

Bohaterowie nowej edycji mają różne pasje, zajęcia, wyobrażenia o drugiej połówce. Każde z nich jest inne, jednak łączy ich to samo pragnienie – stworzenia prawdziwego i trwałego związku. Czy im się to uda? Odpowiedź znajdziemy w każdą niedzielę o 21.15 l

Pierwszy odcinek ósmej edycji w  TVP1 już 19 września 2021 lub ONLINE

Odcinek 1 sezon 8 Rolnik Szuka Żony

fot. kadr TVP

Zostaw komentarz