Odcinki online 2020 sezon 7 Aktualności

Odcinek 1 – sezon 7

Odcinek 1 - sezon 7 Rolnik Szuka Żony

Przed nami następna, już 7 edycja jednego z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej – „Rolnik szuka żony”. W pierwszym odcinku dowiemy się jak duże zainteresowanie wzbudzili nowi uczestnicy show oraz jak zareagowali na listy od widzów.

Ludzie listy piszą…

Wiemy już, że w 7 edycji programu „Rolnik szuka żony” weźmie udział 4 mężczyzn i 1 kobieta. Spośród kandydatów, których TVP zaprezentowała kilka miesięcy wcześniej w pilotażowym odcinku, to właśnie oni zdobyli największą popularność. Jak dalej potoczą się ich losy? W najbliższym odcinku 1. edycji 7, rolnicy otrzymają listy od widzów, którym wpadli w oko. Czy już na tym etapie czyjeś serce zabije mocniej? W poprzednich edycjach zdarzały się już sytuacje, kiedy w trakcie czytania listów rolnicy typowali swoje faworytki lub faworytów, a następnie okazywało się że intuicja wcale ich nie myliła. Dlatego właśnie ten odcinek jest uznawany za jeden z najbardziej emocjonujących.

W poszukiwaniu prawdziwej miłości

Najnowsza edycja zdecydowanie należy do młodych osób. Czyje zmagania uczuciowe będziemy mięli okazję zobaczyć?

  • Magdalena, 26-letnia rolniczka z Wielkopolski, która wspólnie z rodzicami zajmuje się uprawą zbóż, a w wolnym czasie pracuje także jako kosmetolog
  • Paweł, 38-latek z województwa dolnośląskiego, hodowca krów szkockich i fan sportu, maratończyk
  • Józef, 66-letni wdowiec z Lubelszczyzny, pasjonat natury, posiada sad, a jego ulubionym zajęciem jest hodowla pszczół
  • Maciej, 31-latek z województwa wielkopolskiego, gdzie prowadzi wspólnie z ojcem 60-hektarowe gospodarstwo, jest także naukowcem, właśnie kończy doktorat na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym
  • Dawid, 29-latek, także z Wielkopolski, prowadzi gospodarstwo razem z rodzicami, jego pasją są nowoczesne technologie, dlatego wciąż pracuje nad unowocześnianiem swojego gospodarstwa.

W nadchodzącym odcinku prowadząca program Marta Manowska tradycyjnie dostarczy uczestnikom listy od widzów. Następnie rolnicy zdecydują, które listy poruszyły ich najbardziej, a więc kogo chcieliby spotkać na żywo.

Oglądaj odcinek 1. sezonu 7 w telewizji lub ONLINE

odcinek 1 sezon 7 rolnik szuka żony

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/photos/a.751409198232255/3516568468382967

1 komentarz

Zostaw komentarz