Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek 1 sezon 10

Odcinek 1 sezon 10 rolnik szuka żony

fot. zrzut z TVP

Kolejny, dziesiąty sezon hitowego programu „Rolnik Szuka Żony” rozpoczyna się z wielkim rozmachem! W pierwszym odcinku poznajemy piątkę niezwykłych uczestników, którzy pragną nie tylko dbać o swoje gospodarstwa, ale przede wszystkim odnaleźć prawdziwą miłość.

Marta Manowska, niezmienna prowadząca program, odwiedza kolejnych bohaterów, by dowiedzieć się, jakie listy od widzów otrzymali. Wśród nich:

  • Agnieszka (40 lat): Pasjonatka jazdy konnej, która prowadzi 17-hektarowe gospodarstwo. Czy wśród listów od widzów znajdzie tego jedynego?
  • Artur (28 lat): Młody rolnik z Mazowsza, który marzy o partnerce naturalnej i kreatywnej. Czy któraś z kandydatek spełni jego oczekiwania?
  • Dariusz (27 lat): Specjalista od wiosennych warzyw, który w wolnym czasie oddaje się sportowi. Czy znajdzie kobietę, która podzieli z nim pasje?
  • Anna (35 lat): Dziennikarka i rolniczka w jednym, która po latach małżeństwa szuka nowego początku. Czy wśród listów od widzów jest ten, który przyniesie jej szczęście?
  • Waldemar (41 lat): Dumni ojciec i miłośnik kina, który wierzy w prawdziwą chemię między partnerami. Czy wśród listów od widzów znajdzie tę jedyną?

Emocje i pierwsze wybory

Pierwszy odcinek to zawsze moment pełen napięcia i emocji. Kiedy listy od potencjalnych kandydatów i kandydatek  lądują w rękach uczestników. Każdy list, każde słowo jest analizowane, a uczestnicy zastanawiają się, kto mógłby za nimi stać. Czy wśród tych listów znajduje się przyszły partner czy partnerka?

Agnieszka z niecierpliwością przeszukuje listy, szukając wskazówek, które mogłyby jej podpowiedzieć, czy jej przyszły partner spełnia wymagania, które postawiła. Artur z kolei zastanawia się, czy któraś z kandydatek podzieli jego pasję do rolnictwa i będzie gotowa na wspólne życie na wsi. Dariusz, z nadzieją w sercu, pragnie znaleźć kogoś, kto podzieli z nim sportowe zainteresowania, a Anna szuka wsparcia i zrozumienia po latach samotności. Waldemar natomiast pragnie odnaleźć tę jedyną, z którą poczuje prawdziwą chemię.

W tym odcinku uczestnicy dokonują pierwszych wyborów. Decydują, które z listów najbardziej ich poruszyły i kogo chcieliby bliżej poznać. Czy już teraz, na samym początku, ktoś z nich zdecyduje się na ryzykowny krok i wybierze swoją faworytkę czy faworyta? Czy intuicja poprowadzi ich we właściwym kierunku? Jedno jest pewne – decyzje podjęte w tym odcinku zaważą na dalszym przebiegu programu i mogą okazać się kluczowe dla przyszłości uczestników.

 

Odcinek 1 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz