Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Nowy sezon Rolnik Szuka Żony – pilotażowy odcinek 1 – 10 edycja – wizytówki.

Nadszedł czas na kolejną, dziesiątą już edycję niezwykle popularnego programu TVP, „Rolnik Szuka Żony”! Serca wielu widzów z pewnością zatrzepocą z radości, gdy już wkrótce poznamy nowych kandydatów biorących udział w tej niezwykłej przygodzie uczuciowej.

Zbliżający się 10. sezon programu to prawdziwy powód do świętowania. Przez lata „Rolnik Szuka Żony” stał się nie tylko ulubionym show telewidzów, ale także zjednoczył wiele samotnych serc, które szukały miłości. Dziesiąta edycja to okazja, by uczcić te emocje, przyjaźnie i miłości, które zrodziły się na łamach programu.

Pilotażowy odcinek ma na celu przedstawienie widzom bohaterów tego sezonu, aby mogli oni lepiej poznać ich charaktery, marzenia, pasje i oczekiwania względem przyszłych partnerów czy partnerek. Niewątpliwie będzie to emocjonujące doświadczenie, które sprawi, że telewidzowie z zapartym tchem będą śledzić dalsze losy uczestników.

Po emisji pilotażowego odcinka nastąpi ważny etap dla uczestników programu – odbiór listów od widzów. Wtedy to dowiemy się, którzy z bohaterów zyskali sympatię widzów na tyle, że zdecydowali się napisać do nich list. Ci uczestnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, przejdą do sezonu zasadniczego, gdzie będą mieli szansę na znalezienie swojej drugiej połówki.

Wielkanocne świętowanie rozpoczniemy już 9 kwietnia w Wielkanocną Niedzielę o 15:55 oraz w Lany Poniedziałek, 10 kwietnia o godzinie 20:20 na antenie TVP oraz ONLINE. Z tej okazji na ekranach Twojego telewizora pojawią się nowi, pełni nadziei kandydaci, którzy z niecierpliwością czekają na szansę odnalezienia swojej drugiej połówki. Czy i tym razem uczestnicy programu znajdą swoje prawdziwe miłości? Czy nowe pary będą równie udane, jak te z poprzednich edycji? Tego dowiemy się już niebawem. Nie możecie tego przegapić!

 

Nowy sezon Rolnik Szuka Żony - pilotażowy odcinek 1 - 10 edycja - wizytówki. Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz