Aktualności

Miłość Ani i Grzegorza kwitnie, w planach zaręczyny

Miłość Ani i Grzegorza kwitnie, w planach zaręczyny Rolnik Szuka Żony

Grzegorz Bardowski i Ania Warachim to  jedyna para z obu edycji Rolnik Szuka Żony, która otwarcie mówi o swoich uczuciach. Wszędzie ich pełno, a wspólne zdjęcia można zobaczyć właściwie na każdym serwisie plotkarskim jak i fanpage’u Grzegorza. Ania i Grzegorz w ostatnim czasie mają bardzo dużo zajęć, są zapraszani na każde większe wydarzenie odbywające się w telewizji. Ostatnio można ich było spotkać w Pytanie na śniadanie gdzie zdradzili, że wigilię spędzą osobno natomiast pierwszy i drugi dzień świąt już razem. Nie mogło również zabraknąć pytania o oświadczyny. Zapytano Grzegorza czy zamierza oświadczyć się w święta ten jednak dyplomatycznie odpowiedział:

Mam bardzo poważne plany, ale nie mogę tutaj w telewizji wszystkiego zdradzić  Sprawy prywatne chcemy załatwiać poza kamerami. Zdajemy sobie sprawę, że ludzie chcą wiedzieć, bo nam kibicują. Ale dajemy im siebie, prowadzę fanpage i informuję co tam u nas słychać w miarę na bieżąco

Ania natomiast wyjaśniła dlaczego w programie była  tak wycofana:

Jestem osobą nieśmiałą i nie chciałam pokazywać wszystkiego. Czułam, że to jest to, ale się z tym nie zdradzałam. Nie chciałam się też rozczarować. Pewnie dlatego wyszło, że jestem wycofana.

Ze studia gdzie kręcone jest Pytanie na śniadanie Ania i Grzesiek w tym samym dniu przenieśli się do kolejnego studia, gdzie również na żywo ale i z kilkoma innymi bohaterami Rolnik Szuka Żony 2 uczestniczyli w wielkim Teście o żywność. Przypomnijmy, że w poprzednim teście o Internecie Anna i Grzegorz również byli gośćmi, którzy pokazali się pod względem wiedzy z bardzo dobrej strony.

Zostaw komentarz