Uczestnicy 2022 - sezon 9

Mateusz z Rolnik szuka żony 9 sezon 2022

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/1024677131780122

Mateusz z Rolnik szuka żony 9 ma 27 lat i pochodzi województwa wielkopolskiego. Ten liczący sobie 178 centymetrów wzrostu, niebieskooki ciemny blondyn gospodaruje na ponad 30 hektarowym gospodarstwie zamieszkanym min 600 kóz. Choć jest absolwentem technikum elektronicznego i utalentowanym biegaczem nigdy nie wyobrażał sobie życia poza rolnictwem. Wolne chwil dzieli pomiędzy spotkania z rodziną i przyjaciółmi a nauką nowych technik jazdy na łyżwach, jazdą na rowerze i rolkach i okazjonalnymi odwiedzinami na strzelnicy. Jest osobą odpowiedzialną, rozsądną, skłonną do kompromisów (choć bez przesady, zdarza mu się na coś uprzeć) i uczuciową.
W programie poszukuje kobiety czułej, zaradnej otwartej na rozmowę, ale też wyrozumiałej z którą mógłby założyć rodzinę i spędzić razem resztę życia od czasu do czasu chodząc na idealne randki z tańcami i posiłkiem przy świecach.
Nie byłby – jak twierdzi – w stanie zaakceptować kobiety ze zbyt dużą ilością tatuaży czy kolczykiem w innym miejscu, niż ucho?
Twoje serce żywiej zabiło dla Mateusza? Nie przegap szansy na miłość! Z głoś się do programu i napisz do Mateusza kilka słów.
Zarejestruj się tu: https://bit.ly/RSZ9zgloszenie i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Mateusz”
opis i fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/

Zostaw komentarz