Kandydatki Szymona

Marysia woj. Wielkopolskie

Marysia woj. Wielkopolskie Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Maria pochodzi z Wielkopolski i z wykształcenia jest inżynierem elektrotechnikiem. Pracuje jako inżynier produktu w firmie produkującej elektronikę oświetleniową i kontynuuje swoją edukację (zarządzanie i inżynieria produktu).

Jej wykształcenie i doświadczenie zawodowe sprawiło, że Maria potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Wierzy też, że wszystko ma swoje miejsce w boskim planie, i że naszym zadaniem jest je odnaleźć. Dlatego poszukuje mężczyzny, który dzieliłby z nią wspólne wartości, i który stanowiłby dla niej inspirację i oparcie w życiu.

Komentarzy

  • Witaj Marysiu czy jesteś wolna bo bardzo mi się spodobałaś i chciał bym Cię poznać.Jestem kawalerem i szukam kogoś z wartosciami które ty posiadasz.

     
  • Witaj Marysiu. Coz moge powiedziec….jestem zonaty, mam 50 lat….ale gdybym byl wolny i mlody….porwal bym Ciebie i zaniosl przed oltarz. Przychylil niiebios i…kochal, bo napewno tego Jestes warta…. Jestes urocza i masz sliczne oczka…Wybacz tak mi sie marzy… Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze tego jedynego. Nie spiesz sie. Krzysztof.

     
  • Witam Marysiu bardzo mi się podobałaś w tym programie , szkoda że to nie ja byłem na miejscu Szymona , ja bym się nie zastanawiał jesteś bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną , bardzo chciałbym cię poznać , mam na imię Tomek z lubuskiego , nie jestem rolnikiem ale kawalerem , czy mogli byśmy nawiązać kontakt.

     

Zostaw komentarz