Aktualności

Marta Manowska oraz Konrad Smuga

Marta Manowska oraz Konrad Smuga Rolnik Szuka Żony

Znamy już sylwetki bohaterów naszego programu, teraz czas przedstawić prowadzącą program Martę Manowską i twórcę polskiej wersji programu, reżysera Konrada Smugę.

Prowadząca program Marta Manowska urodziła się Siemianowicach Śląskich. Z wykształcenia jest dziennikarką, ukończyła Instytut Politologii i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz historię sztuki na hiszpańskim Universidad de Valladolid.

Pani Marta nie lubi bezczynności, w wolnym od zajęć czasie podróżowała i odwiedzała najróżniejsze zakątki świata. Jest miłośniczką sportów, nawet tych ekstremalnych: była instruktorką windsurfingu w Alicante, zjeżdżała na nartach z Matterhornu, uprawiała kitesurfing na lazurowych wodach Zatoki Tajlandzkiej i Morza Andamańskiego oraz wspięła się na wszystkie trudniejsze polskie skały.

W przeszłości nasz prowadząca pracowała w radiowej „Trójce”, pisała dla „Dziennika Zachodniego” a także była gwiazdą w kampanii reklamowej promującej województwo lubelskie. Nie wiemy jak ta zapracowana osoba znalazła jeszcze czas na napisanie dwóch książek: „Nacjonalizmy w Hiszpanii” oraz „Bytomianie – ich życie i miasto”.
Marta Manowska o uczestnikach programu:

„Oni maja do zaoferowania siebie, wydaje mi się, że to jest największa zaleta tego programu, (…) oni maja proste zasady życiowe, szanują prace, ciężką prace często i mi się wydaje, że to jest ich największy walor.”Konrad Smuga urodził się w Kielcach w 1966 roku. Jest reżyserem ale także producent telewizyjny i scenarzysta.Pracuje dla Programu Drugiego Telewizji Polskiej, Polsatu i  TVP 1. Jest też jednym z menadżerów zespołu Szymona Wydry,Carpe Diem

Pan Konrad reżyserował wiele prestiżowych imprez i programów m.in. gale finałowe miss polonia, koncerty sylwestrowe, program Kuba Wojewódzki, Idol czy festiwale Toptrendy.

Reżyser o programie:

„… mamy bardzo poważne podejście do tego programu (…). Szukaliśmy ludzi, którzy przede wszystkim są ludźmi sukcesu. Odnieśli sukces czyli dla kobiety są idealnymi partnerami, można na nich liczyć, są niezależni..”

„Myślę, że ten program może troszkę odmienić obraz polskiej wsi..”

Już jesienią zobaczymy obraz polskiej wsi i zamieszkujących ją kawalerów widziany oczami reżysera Smugi, a kto wie, może i nasza prowadząca znajdzie wśród uczestników programu bratnią dusze 😉

Zostaw komentarz