Aktualności sezon 7 - edycja 2020

Marta i Paweł z Rolnik Szuka Żony wystąpią w programie DANCE DANCE DANCE

Marta i Paweł z Rolnik Szuka Żony wystąpią w programie DANCE DANCE DANCE Rolnik Szuka Żony

Marta i Paweł są znani z siódmej edycji Rolnik Szuka Żony. Już w marcu będzie można ich oglądać w programie telewizyjnym DANCE DANCE DANCE. Jak poradzą sobie na parkiecie?

Paweł i Marta zamieszkali razem w Warszawie

Para wcześniej dzieliła życie pomiędzy Dolnym Śląskiem, a Warszawą. Marta nie zdecydowała się na przeprowadzkę na drugi koniec Polski, ze względu na córkę. Lecz teraz, gdy Paweł i Marta, postanowili wziąć udział w programie rozrywkowym, mężczyzna zdecydował się zamieszkać u ukochanej. Tym samym Paweł zostawił swoje gospodarstwo. Jak wiadomo na czas nieobecności Pawła gospodarstwem mężczyzny zajmie się jego brat. Niedawno okazało się, że po zakończeniu programu DANCE DANCE DANCE, Marta planuje  przeprowadzić się wraz z córką do Pawła na wieś. Ale to są na razie tylko plany.

Marta i Paweł z Rolnik Szuka Żony wystąpią w programie DANCE DANCE DANCE Rolnik Szuka Żony

Jak Marta i Paweł radzą sobie podczas prób do programu?

DANCE DANCE DANCE to program taneczny, w którym pary rywalizują ze sobą. Każda para ciężko pracuje, po to, aby wypaść jak najlepiej przed publicznością i jurorami. A jak radzą sobie z choreografią Marta i Paweł?

Marta sama przyznała, że często gubi kroki, dlatego, gdy tylko wraca z prób, trenuje choreografię w domu. Jak im pójdzie w pierwszym odcinku telewizyjnego show? Czy dadzą radę?

Para po raz pierwszy prezentowała się na ściance

Podczas ramówki TVP Marta i Paweł pojawili się na ściance. Oboje postawili w swojej stylizacji na czerń. Para pięknie się prezentowała. Trzymamy kciuki za ich związek. Mamy nadzieje, że miłość jeszcze bardziej rozkwitnie.

fot.: instagram.com/pawelfarmer/

Zostaw komentarz