Uczestnicy 2018 sezon edycja 5

Mariusz – 31 lat

Mariusz – 31 lat Rolnik Szuka Żony
Towarzyski, lubi gotować, typ „złotej rączki”
 Mariusz to wysoki (około 188 cm wzrostu), 31-letni kawaler z Wielkopolski. Choć ma dwie siostry, od początku było wiadomo, że to on przejmie ziemię po rodzicach. Od wczesnej młodości przygotowywał się do zawodu rolnika. Już jako mały chłopczyk zafascynowany był traktorami i kombajnami. Jego gospodarstwo specjalizuje się w hodowli trzody chlewnej, bydła i uprawie zbóż.

W wolnym czasie umawia się z kolegami. Jeżdżą razem quadami, czasem grają w piłkę lub organizują wyjazdy na narty. Lubi gotować, piec i nawet nieźle mu to wychodzi. Jest typem „złotej rączki” – wszystko naprawi, lubi majsterkować.

Mariusz nie jest typową „duszą towarzystwa” i rzadko się denerwuje. Jest za to ugodowy i optymistycznie nastawiony do świata oraz konsekwentny, zwłaszcza gdy na coś się zdecyduje. Kiedyś marzył o quadzie, więc go kupił. Teraz marzy o rodzinie.

W programie szuka spokojnej katoliczki, o dobrym sercu, która będzie służyła pomocą i dobrą radą. Musi być normalna, szczera i dobra. Najważniejsze jest, żeby była między nimi iskra.

źródło:

Zostaw komentarz