Uczestnicy 2020 - sezon 7

Maciej – 31 lat

Maciej ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mieszka w województwie wielkopolskim, gdzie razem z tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia – raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Świetnie gotuje, potrafi zajmować się dziećmi, bardzo chce w przyszłości zostać tatą i zapewnia, że z przyjemnością będzie uczestniczył w opiece nad nimi i wychowaniu. Jest mężczyzną kontaktowym i otwartym, ale niestety zazwyczaj zmuszony był wybierać między związkiem a gospodarstwem, co niszczyło jego relacje. Liczy, że wśród listów znajdzie się ten jedyny – od dziewczyny, która zechce zamieszkać z nim na wsi, zaakceptuje to, że już zawsze będzie on rolnikiem. Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia dlatego uważa, że dziecko czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyz ji Zapewnia, że dla rodziny byłby w stanie dużo poświęcić, zagwarantować jej bezpieczeństwo i ciepło. To jest obecnie jego największe marzenie.

Dotarły do Ciebie pozytywne fluidy Macieja? Sięgaj po długopis! Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Maciej”.

tekst i foto: https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/47516517/maciej-31-lat

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/278655066465296/

Komentarzy

 • WOW🤓 bije od Ciebie taka świetna energia, że jestem w szoku😁 Doktorat 🤔 podziwiam, a te sady przepiękne 😉 Pozdrawiam

   
 • Cześć Maciej. Nie mam pojęcia jak się z Tobą skontaktować. Program trwa jednak czuję że muszę Cię poznać. Napisałam nawet list ale nie wiem dokąd go wysłać. Jeśli jakimś cudem dostaniesz tę wiadomość proszę odezwij się. Ula

   
 • Cześć, też robię doktorat , z chemii. I marzy mi się życie na wsi. Bardzo poczułam słowa „lepiej wychodzi mi pisanie doktoratu niż SMSów”. Mam podobnie! Jestem też imprezowa i niezależna 😀

   
 • Cześć,
  chciałabym Cię poznać. Byłabym bardzo wdzięczna, jeżeli tak by się stało.

  Pozdrawiam serdecznie

   

Zostaw komentarz