Aktualności

Losy bohaterów po programie

Losy bohaterów po programie Rolnik Szuka Żony

Minęło już sporo czasu od zakończenia pierwszej edycji programu Rolnik Szuka Żony, za niedługo poznamy nowych uczestników a tym czasem przyjrzyjmy się co tak na prawdę słychać u naszych „starych znajomych”.
Zacznijmy od tego, że producenci chcieli maksymalnie wykorzystać popularność produkcji dlatego zaraz po jej zakończeniu mogliśmy oglądać naszych bohaterów niemal w każdym programie TVP. Spotkać ich mogliśmy m.in. w „Świat się kręci”, „Dziś wieczorem”, „Familiadzie”, „Jaka to melodia?” „Pytanie na śniadanie” a także na wszelkiego rodzaju Galach i wydarzeniach publicznych. Był to celowy zabieg producentów usiłujących „przetrzymać” widzów do drugiej edycji programu. W pewnym momencie mieliśmy wrażenie, że efekt jest wręcz odwrotny. Ale co konkretnie słychać u poszczególnych uczestników?

Natalia Wodzinowska i Paweł Szakiewicz
Jedyna para która po programie zdecydowała się na kontynuowanie znajomości. Oficjalnie są parą, a nieoficjalnie parą narzeczonych. Podobno planują pobrać się i zamieszkać wspólnie. Paweł został radnym gminy Braniewo, rozwija swój biznes mlekomatów natomiast Natalia, stała się jego wierną kompanką, jak sama stwierdziła to Paweł będzie rządził w domu. Ich plany na (odległą) przyszłość to oprócz ślubu, trójka dzieci.

pawelinatalia

Stanisław Kot
Mistrz ciętej riposty i ulubiony poeta telewidzów, postanowił zaszyć się w swoim gospodarstwie, odcinając się jednocześnie od szansy na znalezienie tej drugiej połowy. Udział w programie pokazał, że sam bohater był po prostu zmęczony jego formułą i nie jest to miejsce dla niego.

stanislawkot

Adam Kraśko
Chyba najbardziej rozpoznawalna i kontrowersyjna postać I edycji. Wszystko za sprawą jego publicznych wystąpień w telewizji i Internecie. Adam wykorzystał chwilę popularności by wydać z zespołem Xfort własną piosenkę disco polo o jakże donośnym tytule „Oj Aniu Aniu”. Wielu widzom zaszedł za skórę, po spektakularnym „koszu” danym Ani. Jego wypowiedzi na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych i sposób odnoszenia się do innych użytkowników bulwersuje i śmieszy. Ostatnie doniesienia mówią, że Adam podpisał kontrakt z telewizją Polsat na uczestnictwo w jednym z programów rozrywkowych. Media spekulują, że jest to „Taniec z gwiazdami” lub nowy show „Celebrity Splash”. My jednak nie widzimy go w żadnym z tych tytułów.

Judyta Gibalska

Wysportowana rudowłosa Krakowianka po zakończeniu programu postanowiła przeprowadzić się nad morze. Nie dlatego, żeby szukać męża po odrzucenia przez Pawła, ale do pracy. Judyta została sekretarką prezydenta Gdańska. Jak sama mówi prezydent nic nie wiedział o jej uczestnictwie w programie, a stanowisko sekretarki powierzył Judycie dzięki jej wysokim kompetencjom.

judytagibalska

Urszula Olszewska

Ula w programie przedstawiona była jako osoba o niewyparzonym języku. Jej docinki działały na nerwach przede wszystkim Ewie, ale i Grzegorzowi, niemniej jednak widzowie ją lubili. Dzisiaj Ula jest sumienną studentką prawa, nic nie wiadomo o jej kontaktach z mężczyznami ale widać, że charakter ukazany w programie nie był udawany. Na Facebooku możemy zobaczyć jej uszczypliwe komentarze skierowane w stronę Adama Kraśko.

urszulaolszewska

Zbyszek Klawikowski

Najbardziej lubiana i szczera osoba w programie. Niestety jego związek z Kasią nie przetrwał, nie była to jednak jego decyzja lecz Kasi, która nie zdecydowała się przeprowadzić na wieś. Zbyszek pomimo ogromnej popularności ze strony innych kobiet, nie znalazł jeszcze tej jedynej. Jak sam mówi, nieustannie szuka, ponieważ jego celem jest wzięcie ślubu przed czterdziestką. Poszukiwania żony nie przeszkadzają mu jednak w występach komercyjnych. Będziemy mogli zobaczyć go w najnowszym teledysku discopolowej grupy Longplay, w którym to zagra pierwszoplanową postać.

zbyszekklawikowski

Grzegorz Ogielski

Po odrzuceniu względów Ewy, nadal jest do wzięcia. Spotyka się z różnymi kobietami poznanymi dzięki popularności programu. Poza tym nadal mieszka na wsi i zajmuje się swoim gospodarstwem.

Grzegorz Ogielski

Anna Sygnowska

Przeżyła wielki zawód ze strony Adama, zerwała z nim wszelkie kontakty, po tym jak publicznie kłamał na jej temat. Znalazła jednak szybko swoją (miejmy nadzieję) prawdziwą miłość. Jest szczęśliwa u boku innego mężczyzny.

annasygnowska

 

Jak widzimy losy naszych bohaterów potoczyły się różnie i czasami zaskakująco, jak to w życiu bywa. O pozostałych uczestnikach programu Rolnik Szuka Żony nie wiemy zbyt wiele. A może Wy wiecie co teraz robią?

Zostaw komentarz