Uczestnicy 2022 - sezon 9

Krzysztof z Rolnik szuka żony 9 sezon 2022

Krzysztof z Rolnik szuka żony 9 sezon 2022 Rolnik Szuka Żony
Krzysztof z Rolnik szuka żony 9 ma 33 lata i pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie prowadzi
35-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w hodowli krów mlecznych rasy holsztyńsko-fryzyjskiej oraz uprawach roślinnych: pszenica, pszenżyto i kukurydza. Interesują go szybkie samochody i sporty walki. Krzysztof był w trzech poważnych związkach, ale powodem rozpadu każdego z nich był fakt, że jest rolnikiem. Głęboko wierzy w to, że udział w programie pozwoli mu poznać tę wyjątkową kobietę, która pokocha go za to, jakim jest człowiekiem i dla której rolnictwo nie będzie żadną przeszkodą. Miłość jest dla niego najważniejsza. Nigdy nie udaje, nie potrafi ukrywać emocji, od partnerki oczekuje wierności, opiekuńczości, wyrozumiałości, ceni sobie inteligencję i romantyzm. Krzysztof ma 185 cm wzrostu, jest brunetem o niebieskich oczach, zawsze uśmiechnięty, lubiący tańczyć i nigdy nie rzucający słów na wiatr. Marzy o poważnej, dojrzałej relacji, którą będzie mógł pielęgnować każdego dnia.
Słuchając słów Krzysztofa poczułaś, że pragniesz dokładnie tego samego? To jest ten moment. Krzysztof czeka na Twój list.
Zarejestruj się tu: https://bit.ly/RSZ9zgloszenie i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Krzysztof”
opis i fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/

Zostaw komentarz