Aktualności

Krystyna lesbijką sama potwierdza

Krystyna lesbijką sama potwierdza Rolnik Szuka Żony

Jeszcze nie tak dawno głośno było o ślubie Roberta i Agnieszki a teraz spotkała nas kolejna zaskakująca wiadomość, Krystyna z Rolnik Szuka Żony 2 jak sama przyznaje jest lesbijką i od pewnego czasu układa sobie życie z partnerką Dominiką. Warto wspomnieć, że Krysia pochodząca z Białorusi miała zostać żoną wyżej wspomnianego Roberta, można rzec, że „rzutem na taśmę” Robert zdecydował się na Agnieszkę chociaż niemalże do samego końca jego faworytką była Krystyna. Robert miał nosa bo w przeciwnym wypadku nie wiadomo jak potoczyłoby się jego życie.  Wracając do Krystyny:

W mediach już kilka razy pojawiły się moje zdjęcia z różnymi koleżankami. Natomiast nie można wszystkich teorii traktować na poważnie. Nie będę jednak „owijać w bawełnę” i przyznam się – od niedawna jestem z Dominiką.

dominika i kryua

Te słowa wypowiedziane dla jednego z portali internetowych wzbudziły wśród fanów programu niemałe emocje. Po uczestnictwie w programie Rolnik Szuka Żony wyglądało na to, że Krystyna nadal interesuje się mężczyznami spotykając się z Jakubem – również uczestnikiem programu.

Krystyna i Dominika poznały się za pośrednictwem ich przyjaciółki która podstępem wysłała je na tą samą imprezę w noc walentynkową. Obie dziewczyny nie wiedziały o sobie a jednak los sprawił, że zdołały na siebie „wpaść”. Teraz razem mieszkają w Warszawie i nie ukrywają przed nikim swojego uczucia do siebie.

dominika krysia

Więcej na http://www.fakt.pl/plotki/krystyna-z-rolnik-szuka-zony-ma-partnerke-jest-lesbijka,artykuly,624477.html

Zostaw komentarz