Aktualności sezon 8 - edycja 2021

Kiedy nowy Rolnik Szuka Żony 8? Czy w Wielkanoc 2021 – uczestnicy, wizytówki.

Kiedy nowy Rolnik Szuka Żony 8? Czy w Wielkanoc 2021 - uczestnicy, wizytówki. Rolnik Szuka Żony

Nagrania do nowej edycji 8 dobiegają końca. Zgłoszenia do programu już dawno zostały zakończone a my wielkimi krokami zbliżamy się do odcinka pilotażowego (zerowego). Poznamy w nim nowych uczestników którzy w krótkiej formie przedstawią swoją wizytówkę, po krótce opow iedzą kim są, czym się zajmują i przede wszystkim kogo szukają. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy to osoby związane rolnictwem oraz wsią, którzy z powodu braku czasu spowodowanego ciężką pracą nie nie znaleźli jeszcze parterów życiowych. Teraz to ich czas który może wpłynąć na całe ich życie.

Kiedy poznamy uczestników – kandydatów Rolnik Szuka Żony 8

Każda nowa edycja programu RSŻ rozpoczyna się odcinkiem pilotażowym, w którym poznajemy wszystkich kandydatów, tylko połowa z nich którzy otrzymają największą ilość listów zakwalifikuje się do programu zasadniczego, w którym będą wybierać najodpowiedniejsze według nich osoby i zaprasza do swoich domów, w celu dalszego poznania.

O której i kiedy nowy sezon Rolnik Szuka Żony 8

Odcinek pilotażowy zerowy planowany jest w Niedzielę Wielkanocną o godz. 17.45 w TVP oraz online, zaraz po nim ruszy możliwość wysyłania do uczestników listów. Jakie są sylwetki Rolników i Rolniczek oraz czy wśród nich będą kobiety dowiemy się w Wielkanoc w odcinku zerowym.

Komentarzy

Zostaw komentarz