Uczestnicy sezon 3

Katarzyna 36 lat

Katarzyna 36 lat Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Katarzyna ma lat 36, z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska. Razem z rodzicami i rodzeństwem zarządza dużą rodzinną firmą produkującą owoce i warzywa. Prywatnie jest mamą czterolatki. Katarzyna urodziła się i wychowała pod Warszawą, 8 lat przepracowała jako inżynier w firmie farmaceutycznej. Przygodę z rolnictwem rozpoczęła kiedy jej rodzice zdecydowali się kupić opuszczony mazurski PGR i zamienić go w dochodowe przedsiębiorstwo. Katarzyna jest kobietą silną i niezależną, która doskonale wie czego chce i nie pozwoli sobą pomiatać. Nie uważa się za romantyczkę, choć zdarza się jej uronić łzę na komediach romantycznych. Nie jest też miłośniczką górskich wycieczek i spacerów po lesie, bo uważa, że prowadząc gospodarstwo ma wystarczający kontakt z naturą. Wolny czas i urlop najchętniej spędzałaby w SPA, czy w mieście, które zresztą często odwiedza i lubi. Katarzyna należy do osób konsekwentnych i metodycznie realizuje swoje marzenia. W programie „Rolnik szuka żony” poszukuje mężczyzny, z którym mogłaby iść przez życie, przy czym nie ukrywa, że przeglądając listy będzie zwracać uwagę na wygląd autora.

kasia

żródło: facebook.com/rolnikszukazony

Komentarzy

 • Siema Katarzyno!Pięknie o sobie mówisz i dążysz do realizacji swoich planów. Mam 39 lat,mieszkam na wsi niedaleko płocka ,pracuję w gospodarstwie rodzinnym.Żadna praca nie jest mi obca .Jeśli chcesz mnie poznać to odezwij się ??????

   
 • Witam mam naimie Grzegorz mam 31 lat chcialbym cie poznac Pisze do ciebie Woj Malopolskie Miejscowosc Maków Podhalański

   
 • Witam ma 32 lat urodzony na wsi i lubiący wieś , stanu wolnego jestem nieśmiały ale to każda piękna kobieta zmieni to w każdym człowieku. Szanuje dziewczyny które kochają wieś rzadko takie spotkać teraz pozdrawiam ciepło

   
 • Witam serdecznie widzę że jesteś wykształconom Kobietom i Rozsondnom tak więc zapytam czy jesteś gotowa mnie poznać,jestem też rolnikiem tylko bardzo nie śmiałym jak chesz mnie poznać bedzie mi bardzo miło reszte opowiem jeśli się zdecydujesz to tyle z mojej strony.

   

Zostaw komentarz