Aktualności Kandydatki i kandydaci 2020 sezon 7 - edycja 2020

Kandydatki Pawła – sezon 7 edycja 2020

Kandydatki Pawła – sezon 7 edycja 2020 Rolnik Szuka Żony

Sandra

Sandra napisała do Pawła wzruszający list. W rozmowie w cztery oczy wyszło na jaw, że chce poznać bliżej jego zainteresowania. Jest dziewczyną, która nie potrafi się nudzić i od zawsze ciągnęło ją do natury. Chociaż perspektywa mieszkania na wsi jest dla Sandry bardzo kusząca, może czuć się tam niepewnie. Praca na farmie wydaje się być dla niej niekomfortowa, ale nasza kandydatka lubi wyzwania. Jej wielką pasją jest sztuka i taniec.

Natalia

Natalia to piękna, wrażliwa dziewczyna, która lubi rozmawiać z ludźmi. Jak sama przyznała, jest bardzo spontaniczna co widać podczas wypowiedzi. Uśmiech kandydatki mógłby spowodować zakłopotanie u niejednego mężczyzny. Natalia nieśmiała wydaje się tylko na pozór, dopóki nie wejdzie w otwartą rozmowę. est absolwentką tutejszej Akademii Wychowania Fizycznego, a jej największą pasją i jednocześnie pracą jest tenis. Jej drugą, wielką miłością są zwierzęta.

Marta

Marta ma piękny uśmiech i jest osobą pełną entuzjazmu, kiedy opowiada. Zdaniem Pawła ta kandydatka wygląda na sporo młodszą, niż jest w rzeczywistości. Podczas rozmowy dziewczyna wykazała zainteresowanie gospodarstwem, a zwłaszcza krowami. Pozytywne nastawienie i łagodny uśmiech przyciągnął uwagę Pawła, który nie może oderwać od niej wzroku. Od 14 lat regularnie pływa, ale uwielbia też dobrą książkę, podróże i opiekę nad psami. Pochodzi z Warszawy.

Agnieszka

Ukończyła SGGW i zajmuje się trenerką psów oraz psychologią zwierząt. Jest bardzo aktywna, biega w odmianie OCR, uprawia crossfit. Paweł zauroczył ją poprzez… jego krowy które Agnieszka pokochała od pierwszego wejrzenia. Możemy się tylko zastanowić kogo szuka Agnieszka w tym programie…

Anna G.

Pochodzi ze wsi ale dzieciństwo wspomina bardzo miło, pasjonuje ją język rosyjski. Do szczęścia brakuje jej tego co najważniejsze, miłość i opieka drugiej osoby. Czy ten czas właśnie nadszedł?

Anna Ż.

To rodowita Ślązaczka o słowiańskiej urodzie. W ostatnim czasie świadomie zdecydowała, że zostanie… singielką, jednak stwierdziła, że to już ta pora, kiedy stała się silniejsza i jest gotowa na założenie stabilnego związku. Stawia na szczerość i otwartość.

Ewa

Pochodzi ze wsi jednak przeprowadziła się do Warszawy, mimo aktywnego spędzania czasu w stolicy oraz wielu możliwości jakie daje jej wielkie miasto, tęskni za przyrodą i naturą dlatego zdecydowała, że jej mężem będzie właśnie rolnik. Ma za sobą jeden nieudany związek. Marzy o założeniu przedszkola.

Joanna

Mieszka w Białymstoku. Pomimo wielu aktywności w życiu zawodowym (jest projektantem) i prywatnym (uwielbia sport, bieganie, jogę, fotografię, kuchnie) szuka osoby z kim będzie mogła dzieli wszystkie swoje pasje a jednocześnie stworzyć ciepły dom i szczęśliwą rodzinę.

1 komentarz

 • Witam serdecznie
  Mam na imię Radek i pochodzę z Płocka, mam 44 lata i jestem kawalerem.
  Kocham przyrodę, lubię wycieczki, troszkę czasem ekstremalnych wrażeń nawet nie zaszkodzi, jestem optymistą i piszę wiersze.
  Agnieszko, dziś zauważyłem Cię w programie „Rolnik szuka żony” i od razu mnie zaciekawiłaś.
  Jeżeli niekoniecznie chcesz zamieszkać na wsi, którą kocham bo tam też się wychowałem i chciałbym mieć domek na wsi, to po prostu napisz do mnie o ile jesteś wolna.
  Serdecznie dziękuję i fajnie jeżeli odpiszesz.
  Pozdrawiam

   

Zostaw komentarz