Aktualności Kandydatki i kandydaci 2020 sezon 7 - edycja 2020

Kandydatki Maćka – sezon 7 edycja 2020

Kandydatki Maćka - sezon 7 edycja 2020 Rolnik Szuka Żony

Ewelina B.

Ukończyła dwa kierunki studiów – grafikę oraz kulturoznawstwo. W tym momencie pracuje jako ilustrator bajek dla dzieci. Jest obywatelką Sielska Podlaskiego oraz Warszawy. Interesuje się fotografią i kulturą cygańską. Była już w wielu związkach ale wszystkie były bardzo  krótkie. Szuka faceta mądrego z poczuciem humoru.

Ewelina D.

Wychowała się na wsi, teraz mieszka i pracuje w Poznaniu jednak ciągnie ją na wieś. Jest weterynarzem. Szuka mężczyzny wrażliwego i skłonnego do kompromisów. Ewelina jest fanką pieczenia tortów na zamówienie oraz lokalnej turystyki.

Ilona

Jest absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie w Poznaniu, jednak pracuje w kinie jako kasjerka w kasie biletowej. Swojska z niej dziewczyna, uwielbia zabawę na wiejskich potańcówkach, jest szalona ale ma duszę romantyczki. Szuka mężczyzny który zapewni jej poczucie bezpieczeństwa.

Katarzyna

Pochodzi ze wsi i uważa, że tylko tam znajdzie szczęście i możliwość obcowania z naturą. Pracuje jako wychowawca w żłobku, gdzie zajmuje się i uczy życia małe dzieci. Spełnia się jako cukiernik ale również kulinarnie robiąc świetne sosy chrzanowe. Aktywnie spędza wolny czas. Marzy o założeniu rodziny z mężczyzną mądrym i szczerym.

Magdalena

Jest absolwentką energetyki na Politechnice Gdańskiej. Uwielbia czytać książki, zwłaszcza kryminały, odpowiada jej humor rodem ze stand up-ów, bywa jednak nieśmiała. Ceni sobie osoby szczere i lojalne, taki też powinien być jej przyszły mąż.

Martyna

Jest analitykiem bankowym oraz absolwentką studiów ekonomicznych. Jej pasją jest robienie dobrego makijażu. Praca na roli nie jest jej obca i nie boi się tego. Szuka mężczyzny który będzie potrafił o nią zadbać a jednocześnie kogoś z prawdziwą pasją.

Monika

Uczy matematyki i chemii, ma bardzo sprecyzowane wymagania odnośnie przyszłego męża. Powinien mieć zarost i liczyć 180 cm wzrostu. Chrapania oraz palenie papierosów od razu przekreśla takiego mężczyznę w jej oczach. Mówi, że Maciej spełnia te cechy.

Paulina

Uwielbia dzieci dlatego jej aktualną pracę fryzjerki chciałaby zmienić na pracę jako przedszkolanka. Zna życie na wsi, tam się wychowała i tam chciała by mieszkać u boku swojego przyszłego męża który powinien być romantykiem na którym w każdej chwili mogłaby na niego liczyć.

Wioletta

Nie była jeszcze nigdy w związku i uważa, że to jest właśnie ten czas by poznać kogoś kim się zafascynuje i w kim się zakocha. Na co dzień pracuje przy ubezpieczeniach społecznych mając kontakt z rolnikami. Jest osobą punktualną interesującą się historią współeczesną.

 

Zostaw komentarz