Aktualności Kandydatki i kandydaci 2020 sezon 7 - edycja 2020

Kandydatki Józefa – sezon 7 edycja 2020

kandydatki józefa sezon 7

Apolonia

Apolonia to kobieta pochodząca spod Warszawy. Cechy, które ją wyróżniają, to pracowitość, optymizm i spontaniczność. Lubi spędzać wolny czas jeżdżąc na rowerze, gotując lub szyjąc. Ponadto jest fanką teatru oraz tańca. Poszukuje mężczyzny uczciwego i szczerego. Jej marzeniem jest bycie szczęśliwą u boku ukochanej osoby.

Barbara

Barbara pochodzi z Lublina i jest emerytowaną nauczycielką języka polskiego. Jest również mamą, ma dwoje dorosłych już dzieci. Uwielbia zwierzęta, posiada własnego kota, który jest dla niej jak członek rodziny. Jej hobby to rozwiązywanie krzyżówek oraz gotowanie. Można na nią liczyć w każdej sytuacji i tego samego wymaga od swojego przyszłego partnera.

Ewa

Ewa mieszka w województwie łódzkim. Praca na gospodarstwie nie jest dla niej nowością, ponieważ dorastała na wsi. Jej największą pasją jest doglądanie swojego ogrodu. Lubi również haftować oraz piec ciasta. Jest osobą opiekuńczą, pomocną, a rodzina jest dla niej najważniejsza. Mężczyzna, którego chciałaby poznać, powinien cechować się uczciwością i pracowitością.

Grażyna

Grażyna to emerytowana pielęgniarka, mieszkająca w bloku, jednak marząca o życiu na wsi. Lubi jeździć na rowerze oraz spacerować. Cechy, które ją charakteryzują to opiekuńczość i optymizm. Dzięki swojej pracy nauczyła się doceniać każdy, zwykły dzień. Chciałaby poznać romantyka, z którym mogłaby spędzać czas na długich spacerach.

Janina

Janina to mieszkanka województwa świętokrzyskiego. Jest wdową oraz mamą trojga dzieci. Jest pracowita, ale jednocześnie delikatna. Jej cechy osobowości to cierpliwość, szczerość oraz skromność. Chciałaby poznać człowieka, który darzyłby ją szacunkiem oraz byłby szczery, pracowity i godny zaufania.

Maria

Maria zajmuje się pracą z młodzieżą i dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo. Ma jednego syna. Wychowała się na wsi i nie lubi życia w mieście. Pasjonuje ją taniec, śpiew oraz poezję. Chciałaby poznać prawdomównego, pracowitego partnera.

1 komentarz

  • Oglądam po raz kolejny Rolnik szuka żony.Jestem pod wrażeniem,programu.Żywe przykłady różnych osobowości.Tu szczęście czasem zapuka do drzwi i razem można wędrować przez życie.
    Mam 60 plus -stąd najbliższe mi są Panie,które zgłosiły się do najstarszego uczestnika Pana Józefa.Podziwiam i gratuluję.Mnie brakuje odwagi,by zgłosić się do takiej formy programu.Życzę Panu Józefowi dobrych wyborów,płynących z serca.To jest wartość szczególna.Paniom,które są u p Józefa,więcej wprowadzenia między siebie serdeczności,to miły element budującej się integracji.Pozostałym uczestnikom,wszystkiego co dobre i piękne.Redakcji dziękuję za ten program,którego sercem jest kochana przez nas Pani Marta Manowska.

     

Zostaw komentarz