sezon 7 - edycja 2020 Aktualności Kandydatki i kandydaci 2020

Kandydatki Dawida – sezon 7 edycja 2020

Kandydatki Dawida - sezon 7 edycja 2020 Rolnik Szuka Żony

Agnieszka

Przyszła dziennikarka studiująca na KUL w Lublinie. Jest osobą bardzo uczuciową, pochodzącą z tradycyjnej rodziny. Praca na wsi nie jest jej obca, ponieważ od wielu lat pomaga rodzicom w sadzie.  Hobbystycznie jest zapaloną tancerką zajmującą się cukiernictwem.

Julia

Bardzo pracowita i energiczna dziewczyna. Skończyła studia w Poznaniu na Uniwersytecie. Jest wierzącą i praktykująca katoliczką której do szczęścia brakuje tylko odwzajemnionej miłości.

Kamila

Najważniejsi są dla niej ludzi, dlatego należy do Katolickiego Stowarzyszenia Młodych gdzie aktywnie działa w życiu parafii i bierze czynny udział we wszelkich akcjach i inicjatywach. Pracuje w sklepie jako ekspedientka a w wolnych chwilach jeździ na rolach i rowerze.

Katarzyna R.

Jest kelnerką z Pomorza, która swoją przyszłość wiąże z kosmetologią. Jest kobietą wrażliwą ale jednocześnie twardą i niezależną. Szuka miłości ponieważ największą wartością jest dla niej rodzina.

Katarzyna S.

Pochodząca z Bydgoszczy pogodna i piękna Kasia pasjonuje się sztuką, teatrem, filmem. Jest stałą bywalczynią Filharmonii i kin. Szuka miłości, ponieważ wszystkie jej związki do tej pory kończyły się niepowodzeniem. Bardzo kocha zwierzęta a szczególnie psy, którymi opiekuje się odwiedzając schroniska.

Katarzyna W.

Mazowszanka ochotniczo służąca w Straży Pożarnej. Na co dzień pracuje na stacji benzynowej. Jest bardzo aktywna fizycznie co wykazuje przez częste spacery, jazdę na rowerze czy bieganie z psem. Ma duszę romantyczki ale jest bardzo zawzięta i uparta. Nie toleruje palących mężczyzn.

Magdalena

Pochodzi ze wsi więc nie jest jej obce tamtejsze życie. Teraz mieszka w Białymstoku gdzie organizuje usługi gastronomiczne. Kobieta pewna siebie i niezależna, która często pozwala sobie na przyjemności w postaci fryzjera czy kosmetyczki. Jako osoba wierząca marzy jej się huczny ślub z wielką białą suknią.

Patrycja

Patrycja bardzo docenia wrażliwość u mężczyzn. Widać po jej charakterze, że poczucie humoru nie opuszcza jej nawet na krok. Młody wygląd kandydatki  nie mógł umknąć uwadze naszego rozmówcy. Piękne oczy i ciemne włosy, a także wdzięk z jakim się porusza,  musi wywierać na mężczyznach piorunujące wrażenie. Patrycja jest osobą nie tylko urodziwą, ale także bardzo otwartą. Mówi szczerze o swoim życiu, nie czując najmniejszego skrępowania.

Martyna

Martyna na zdjęciach wychodzi zjawiskowo, a w rzeczywistości robi jeszcze lepsze wrażenie. Ze wzruszającego listu, który skierowała do swojego rozmówcy, wynika że była kilkukrotnie zdradzona. Zdaniem Martyny trudne doświadczenia życiowe umacniają jej charakter. Lekko smutne oczy szybko promienieją, a na twarzy pojawia się dużo pozytywnej energii, kiedy dziewczyna opowiada o swoich planach. Na pewno nie można odmówić tej kandydatce silnej osobowości i temperamentu.

1 komentarz

Zostaw komentarz