Aktualności Kandydatki i kandydaci 2020 sezon 7 - edycja 2020

Kandydaci Magdaleny – sezon 7 edycja 2020

kandydaci Magdy sezon 7

Adam

Adam w swoim liście napisał, że wiele łączy go z Magdą i wskazał na podobieństwa pomiędzy nimi. Magda jego zdaniem jest osobą na prawdę dojrzałą i mądrą. Kandydat bardzo chciałby posiadać własną rodzinę i planuje mieć dzieci. W krótkiej wymianie zdań na ten temat przyznał, że jako pierwsze dziecko chciałby mieć córkę. Oboje z Magdą lubią motocykle i wędkowanie. Czy ich relacja ma rację bytu?

Mateusz

Mateusz to typ człowieka, który podejmuje aktywność nie zastanawiając się zbyt długo. Liczy, że jego pewność siebie otworzy mu drzwi do serca Magdy. Spontaniczność i zagadkowość kandydata jest dla niej niemałym wyzwaniem. Ten kandydat musi kogoś dobrze poznać, żeby móc się zaangażować. Nasz rozmówca chciałby mieć swoją rodzinę i boi się, że przed kamerami wyjdzie na głupka. Zdaniem Mateusza jego wygląd przypomina badboy’a. Tatuaże na jego ciele są bardzo wyraziste. Po kilku latach pracy w gastronomii kandydat docenił pracowitość Magdy. Mateusz chciałby mieć dwójkę dzieci, jest bardzo wesoły, wygadany, a przy tym energiczny. Uśmiech nie schodzi z jego twarzy, choć nie wiadomo czy on sam przypadł do gustu Magdzie.

Karol

Karol nie wie jaki może być rezultat jego rozmowy z Magdą. Sam ma 41 lat, ale mimo wieku bije od niego młodzieńcza energia. Magda docenia jego ekspresję i chwali za przyjemność płynącą z rozmowy. Kandydat ma duże marzenie, aby założyć własną rodzinę. Jak sam przyznaje nigdy nie miał żony i nie posiada dzieci. Po tym spotkaniu Magda sprawiła wrażenie jakby przekonałą się do Karola.

Paweł

Paweł to przystojny trzydziestoletni kandydat, który uwielbia bieganie, zwłaszcza z psem. Wędkowanie jest kolejną z jego pasji. Podczas rozmowy z Magdą udało się usłyszeć informację, że chciałby skoczyć na bungee. Kandydat sprawia wrażenie, że wie czego chce w życiu. Jego sposób wypowiadania się i mowa ciała pozwalają odczuć, że jest człowiekiem bardzo zrównoważonym. Magda mogłaby czuć się przy nim bezpiecznie. Normalność, która urzekła jego rozmówczynię i przyjemność płynąca z rozmowy doprowadziła do pojawienia się lekkiej chemii. Paweł zdecydowanie spodobał się Magdzie, ale czy to on będzie najlepszym z kandydatów?

Dawid

Dawid ma dwadzieścia dziewięć lat i pochodzi z miejscowości Kozia Wieś. Kandydat jest bardzo zabawny, a na spotkanie nie ubrał butów. Przyznał na początku, że wynika to z miejsca, z którego pochodzi. Czy żarty Dawida skradną serce Magdy?

Piotr

Piotr to inżynier – nawigator i pochodzi ze Straszyna. Dwudziestosześcioletni kandydat pracuje na statkach morskich i pływa po całym świecie. Pytanie tylko, czy będzie chciał zmienić pracę i zostawić pływanie dla rolnictwa? Magda wydaje się mieć pewne wątpliwości.

Remigiusz

Remigiusz jest hodowcą węży pochodzącym ze Swarzędza. Po krótkiej rozmowie może się wydawać Magda nie upatruje w nim swojego faworyta.

Cezary

Cezary to trzydziestodwuletni rolnik z miejscowości Chojno. Od razu dostrzec można w nim nieśmiałość, która nie umknęła uwadze Magdaleny.

Emil

Jest rolnikiem i mimo młodego wieku jest pełen doświadczeń, ma za sobą nieudane małżeństwo, jednak nie przeszkodziło mu to w dalszym poszukiwaniu miłości. Emil jest domatorem ale jak twierdzi, chętnie wyrwie się na jakiś spontaniczny wypad, bardzo lubi taniec z tego też powodu należy do miejscowego zespołu ludowego. W wolnej chwili gra na komputerze oraz zajmuje się pszczelarswtem.

Zostaw komentarz