Uczestnicy 2021 - sezon 8

Kamil z Rolnik szuka żony 8 (23 lata, lubelskie)

kamil rolnik szuka żony nazwisko

 

Prowadzi 60-cio hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Ma także małe stadko bydła rasy Limousine, które planuje powiększać. Ukończył szkołę górniczą, ale miłość do ziemi, którą zaszczepił w nim dziadek, sprawiła, że wrócił do rodzinnego domu i wsiadł do ciągnika. Oprócz rolnictwa, które jest jego ogromną pas ją, interesuje się zabytkowymi motocyklami. Ma 180 cm wzrostu, stara się ćwiczyć i dbać o siebie, a za swoją mocną stronę uważa sumienność i to, że szybko uczy się nowych rzeczy. Mimo swojego młodego wieku, bardzo poważnie podchodzi do życia. Dwa lata temu zakończył się jego ostatni związek. Teraz bardzo chciałby zacząć coś nowego, coś co będzie trwałe i prawdziwe. Oczywiście ma swój typ – zgrabna, niewysoka brunetka, ale nie oznacza to, że przekreśla wszystkie inne kobiety. Ważne, aby dziewczyna wiedziała czego chce, była pewna siebie i czasem wyszła z jakąś inicjatywą. Podstawą związku jest dla niego zaufanie. Wolałby związać się z kimś „z czystą kartą”, aby mogli wspólnie realizować plany
Marzysz o rodzinie zbudowanej na pięknych wartościach z mężczyzną, który będzie Cię doceniał i szanował? Daj sobie szansę. Ten list może zmienić tak wiele!

Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl lub pod tym linkiem:http://bit.ly/rolnik8 i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Kamil”

fot. i tekst: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

 

Często zadawane pytania:
kamil rolnik szuka żony nazwisko?
kamil z rolnik szuka żony?
kamil wiek?
kamil z rolnik szuka żony instagram?
kamil rolnik szuka żony 8 fb?
kamil z rolnika nazwisko?
kamil z 8 edycji rolnik szuka żony?
jak nazywa się kamil z rolnik szuka żony?

Zostaw komentarz