sezon 7 - edycja 2020 Aktualności

Już wszystko jasne. Odcinek pełen rozstań i łez. Streszczenie odc. 9 sezon 7

Już wszystko jasne. Odcinek pełen rozstań i łez. Streszczenie odc. 9 sezon 7 Rolnik Szuka Żony

W 9 odcinku programu „Rolnik szuka żony 7” bohaterowie musieli podjąć ostateczną decyzję dotyczącą pozostawienia jednej osoby na gospodarstwie. Marta Manowska – prowadząca program – zaprosiła na wspólne rozmowy, każdego z bohaterów, podczas których mieli oni wyznać jej z kim chcieliby kontynuować program. Jakie decyzje podjęli rolnicy?

Paweł już w poprzednim odcinku podjął ostateczną decyzję. W odcinku oboje z Martą wyznali sobie, że chcą wspólnie konty nuować program i będą robić wszystko by ich relacja przerodziła się w coś więcej. Wygląda na to, że na ten moment są ze sobą naprawdę szczęśliwi.

Pełna dramatu ostatnia randka Dawida, przelała czarę goryczy na jego relacje z kandydatkami. Po podjęciu decyzji o wyjeździe przez Martynę, rolnik załamał się i postanowił pożegnać się również z Magdą. Było to dla niej dużym i przykrym zaskoczeniem. Nie obyło się bez łez oraz żalu. Kandydatka bardzo dobrze czuła się na tym gospodarstwie i świetnie dogadywała się z rodzicami Dawida. Decyzja rolnika sprawiła jej dużo przykrości i pożegnała go słowami: „Pamiętaj, że też nie chcę kontaktu po tym wszystkim.”

Maciek, miał do wyboru dwie kandydatki: Ilonę oraz Monikę. Podczas rozmowy z prowadzącą program przyznał, że jedna z kandydatek dużo bardziej przypadła mu do gustu. Ostatecznie wybranką Maćka została Ilona. Monika ze zrozumieniem przyjęła decyzję bohatera programu. Jak przyznała, spodziewała się tej decyzji, ponieważ sama miała zastrzeżenia co do charakteru rolnika.

Magdalena po spotkaniu z przyjaciółmi oraz rozmowie z Martą Manowską postanowiła nie wybrać żadnego z kandydatów. Przyznała, że nie zaskoczyli jej pozytywnie i nie dostała od nich wystarczającej ilości uwagi. Rolniczka jednak nie poprzestaje w poszukiwaniach i deklaruje, że jeszcze raz chciałaby przejrzeć listy do niej nadesłane.

Po tym odcinku Józef również został sam. Apolonia i Grażyna chciały same zakończyć przygodę w programie. Informacja ta nieco zaskoczyła oraz załamała rolnika, który postanowił również pożegnać Ewę. Wszystkie kobiety opuściły gospodarstwo Józefa jednego dnia.

Koniec programu zbliża się wielkimi krokami, tylko dwóch uczestników z całej piątki ma jeszcze szansę na stworzenie czegoś więcej ze swoimi partnerkami! Co jeszcze się wydarzy? Dowiemy się już wkrótce.

Zostaw komentarz