Justyna Sierakowice Rolnik Szuka Żony

Justyna Sierakowice

26 lat, z wykształcenia prawnik. Justyna mieszka i pracuje w Gdańsku pochodzi z Sierakowic. Uważa się za osobę wytrwałą, cierpliwą, dążącą do wyznaczonych celów i ambitną. Jednak do sukcesu nie kroczy po trupach – stara się rozumieć i szanować innych ludzi. Miłośniczka Tatr i historii. Poszukuje kochającego mężczyzny, który zrozumie, że naprawdę są sprawy, na których ona zna się dużo lepiej od niego.

 

Komentarzy

 • życzę dużo szczęścia w życiu. Dziewczyno masz w sobie mądrość, delikatność i nie zatrać tych wartości. będąc dobrym człowiekiem pomnażaj i dawaj dobro a wróci podwójnie.

   
 • Justyno!
  „Drugą osobę powinno akceptować się w całości”- zgadzam się! Akceptować jej wady, zalety oraz wartości jakimi się kieruje w życiu. Ważne jest również to, aby nie robić czegoś wbrew sobie… Brawa dla Ciebie! W Twoich słowach słychać mądrość, której niektórzy nie zrozumieją, albo nie chcą zrozumieć. Chyba tak na prawdę zrozumiałem na czym polega miłość… Na akceptacji, zrozumieniu, zaufaniu i partnerstwie. To brzmi jak recepta, tylko trudna do zrealizowania. Wspaniale byłoby podejmować decyzje, dzieląc pasje, marzenia z osobą, która Cię rozumie. Z osobą, która Cię akceptuje oraz wspiera i towarzyszy w każdej chwili Twojego życia. Dwoje ludzi,a jedna całość… Wielkie dzięki 🙂

  Życzę Ci, abyś znalazła to, czego szukasz. Może będzie to coś na całe życie…? 🙂
  Powodzenia!

  P.S. Nareszcie wiem, czego szukam. Może i mnie spotka coś wyjątkowego…? Może tym razem zauważę to „coś”..?

   

Zostaw komentarz