Janusz 47 lat woj. Lubelskie Rolnik Szuka Żony

Janusz 47 lat woj. Lubelskie

Janusz jest kawalerem. prowadzi zdrowy styl życia bo nie chce być panem z brzuszkiem. Jego wybranka powinna być pracowita. Posiada 30 hektarów pola uprawia kalafior, fasolę, pszenicę i rzepak. Kiedyś nie lubił zajmować się rolnictwem ale jak mówi, ostatnio to polubił.

Jego mama mówi, że na wszystko ma czas, a sama Marta Manowska przekonała się, że Janusz bardzo dobrze tańczy. Jego wybranka powinna być kobieca i mieć pasje. Janusz lubi ćwiczyć i czytać książki w wolnej chwili. Chciałby po prostu być szczęśliwym i  by jego przyszła żona również była szczęśliwa.

 

Komentarzy

 • Witam
  Co prawda jestem lekarzem w dużym mieście, ale chętnie rzuciłabym tę pracę i zamieszkała na wsi z kimś tak wspaniałym jak Pan Janusz.

   
 • Witam serdecznie Mam 39 lat. Znamy sie z widzenia..ale nie mieliśmy okazji razem tańczyć.. Mieszkamy parę kilometrów od siebie. Jeśli zechcesz-odezwij sie,byloby milo pogadać,poznać sie…537576717

   
 • Bardzo chętnie bym cię poznała,jestem wesoła i bardzo lubie zajmować się domem i rolnictwem,szukam bardzo miłego faceta. bardzo prosze o odpisywanie.

   
 • Cześc Janusz:)…bardzo podoba mi się Twoja pogoda ducha i aktywny tryb życia. Ja tez jestem sama na gospodarstwie i czynnie uprawiam sport. Myslę, że sporo nas łaczy. Ucieszę się, jesli napiszesz:) Pozdrawiam serdecznie Małgosia

   

Zostaw komentarz