Aktualności

Jak zgłosić się do Rolnik Szuka Żony 4

Jak zgłosić się do Rolnik Szuka Żony 4 Rolnik Szuka Żony

Już we Wrześniu 2016 roku, producenci programu zdecydowali, że nowa edycja 4 Rolnik Szuka Żony odbędzie się w kolejnym roku 2017. Już teraz można się zgłaszać do programu. Poszukiwani są podobnie jak w sezonie 3 nie tylko rolnicy płci męskiej ale również kobiety, to nie wszystko nie musisz być 100% rolnikiem, Twoje zgłoszenie będzie zaakceptowane gdy wykażesz, że mieszkasz na wsi i trudnisz się  jako pszczelarz, sadownik, rybak, pasterz, hodowca itp.

Jesteś rolnikiem lub rolniczką? A może hodowcą, pszczelarzem, rybakiem, pasterzem, sadownikiem lub adeptem innej części wiejskiej gospodarki? Masz dość samotności i chcesz poznać kogoś, z kim mógłbyś spędzić resztę życia?

Rozpoczęły się poszukiwania rolników i rolniczek, które wezmą udział w 4 edycji programu Rolnik szuka żony TVP

Wszystkie zrealizowane do tej pory edycje cieszyły się największym powodzeniem wśród programów rozrywkowych. Dzięki Rolnik Szuka Żony sparowano już wiele osób, kilka z nich stanęło na ślubnym kobiercu. Nawiązały się wielkie przyjaźnie oraz przede wszystkim każdy z uczestników przeżył niesamowitą przygodę. Osobiście zachęcamy wszystkich nieśmiałych i niezdecydowanych, magia telewizji pozwoli Wam przełamać swoje słabości.

Aby zgłosić się do programu Rolnik Szuka Żony 2017  jako osoba poszukująca swojej drugiej połowy, musisz wypełnić formularz i przesłać do redakcji programu. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

 

facebook.com/rolnikszukazony/

1 komentarz

Zostaw komentarz