Aktualności sezon 9 - edycja 2022

Jak wysłać list do rolnika, do kiedy można?

Jak wysłać list do rolnika, do kiedy można? Rolnik Szuka Żony

W nowym sezonie programu Rolnik Szuka Żony 2022 mamy ośmiu uczestników w tym dwie uczestniczki. Tylko 5. z nich otrzyma szansę przejścia do sezonu zasadniczego, gdzie będą mogli osobiście spotkać się z wybranymi osobami z listów. O tym kto przejdzie dalej będzie decydować ilość przesłanych listów, czyli tak naprawdę WY.

Jak wysłać list do wybranego rolnika bądź rolniczki?

Jeśli spodobała Ci się jedna z przedstawionych w odcinku zerowym wizytówek, masz możliwość wysłania bezpośredniego listu do jednego z uczestników / uczestniczek programu. Możesz to zrobić na dwa sposoby

  • wysyłając ręcznie pisany list z dopiskiem wybranej osoby (szczegóły na wizytówkach)
  • wysyłając list elektroniczny za pośrednictwem formularza

W obu przypadkach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się  TUTAJ

Formularz jest intuicyjny a rozpoczynamy od wyboru interesującego nas kandydata / kandydatki.  Następne przechodzimy do uzupełnienia swoich danych osobowych, w kolejnym kroku będziemy mogli zdecydować na jaką formę listu decydujemy się (list tradycyjny czy przez formularz). Dodatkową opcją jest załączenie pliku wideo. Tylko poprawnie uzupełniony formularz zgłoszeniowy daje możliwość dostania się do programy.

Do kiedy można wysyłać listy do kandydatów i kandydatek Rolnik Szuka Żony 2022

Decydując się na udział w programie masz czas do 19 maja 2022 roku by wysłać swoje zgłoszenie i napisać list.

Drogie Panie i Panowie, chwytajcie zatem za długopisy lub klawiaturę i dajcie sobie szansę na miłość. Zgłoście się do 9. edycji programu Rolnik Szuka Żony.

 

Zostaw komentarz