Ignacy 53 lata woj. podlaskie Rolnik Szuka Żony

Ignacy 53 lata woj. podlaskie

Ignacy to człowiek orkiestra i złota rączka. Myśli o założeniu hodowli ślimaków, wędzarni i teatru w stodole. Jak mówi szuka kobiety z talentem do wszystkiego. Prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Próbował żyć w mieście ale nia dał rady. Może dać kobiecie poczucie spokoju, azyl i wdzięczność. Jest skłonny inwestować w swoją kobietę.

Miał już kiedyś kobietę ale wyjechała do Niemiec i nie wróciła. Jest jednak gotowy by znów zaufać kobiecie. Wymarzona żona musi mieć to coś, nie koniecznie musi być ładna. Był raz u cyganki i powiedziała mu, że będzie miał jeszcze syna i piękną kobietę – chce w to wierzyć.

 

Komentarzy

 • Panie Ignacy. Też tak jak Pan mieszkam na Podlasiu i poszukuję męża. Bardzo mi się Pan spodobał. Czy mogę do Pana napisać?

   
 • Uważam, że jest Pan wspaniałym człowiekiem i materiałem na męża i ojca. Ma Pan dużo do zaoferowania kobiecie, a dzieci będą miały wspaniały męski wzorzec. Wrodzona skromność nie pozwala się Panu otworzyć bardziej przed kamerą, ale przynajmniej świat usłyszał o Panu i dlatego warto było. Ja mam już wspaniałego męża i dzieci, choć wyszłam za mąż mając 39 lat. Na miłość nigdy nie jest za późno:) Powodzenia Panie Ignacy!

   
  • Jan to było płytkie sam jesteś brrrrrryyy.
   Piszesz głupie głupoty i nie potrzebnie się wcinasz w nie swoje sprawy !!!

    
  • Magdaleno napisz do niego a może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie. To, że jesteś po przejściach nie znaczy, że nie możesz ponownie być szczęśliwa. Musisz próbować bo nic nie masz do stracenia.
   Szkoda byłoby zmarnować taką szansę bo może akurat Ty zwrócisz jego uwagę.
   Powodzenia! 🙂

    

Zostaw komentarz