Aktualności Odcinki online 2020 sezon 7

Finałowy odcinek 12 sezon 7

Przed nami finał 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” – odcinek 12. Wszystko stanie się jasne już w niedzielę 13 grudnia na antenie TVP 1 lub online. Jak potoczą się losy bohaterów tej edycji popularnego programu: MagdalenyJózefaDawidaPawła i Macieja? Kto znajdzie prawdziwą miłość, a kto niestety zostanie sam? W tym odcinku poznamy odpowiedź na te nurtujące wszystkich pytania.

Jedyna wśród uczestników kobieta w tej edycji – Magdalena, nie miała szczęścia w szukaniu swojej połówki, chociaż to ona dostała na początku najwięcej listów. Po wielu niepowodzeniach przejrzała je jeszcze raz i wybrała Jakuba. Zdaje się, że tym razem szczęście się do niej uśmiechnęło. W tej edycji w programie miłości szukało też czterech panów. Najstarszy – Józef w swych poszukiwaniach kandydatki na żonę bywał frywolny, co nie wszystkim się podobało. Panie uciekały w popłochu, także Apolonia, którą darzył największą sympatią. Sam został też Dawid, który nie znalazł miłości wśród odwiedzających go pań. Bardzo to przeżywał, podobnie jak jego rodzice. O swoją relację z Iwoną walczył rolnik Maciej, a bardzo obiecująco wyglądała znajomość Pawła i Marty, którzy spędzali razem dużo czasu. Czy udział w programie pozwolił im znaleźć miłość i szczęście? Dowiemy się już niebawem.

W finałowym odcinku 12, bohaterowie siódmej edycji „Rolnik szuka żony” spotkają się z Martą Manowską i opowiedzą, co u nich słychać od zakończenia emisji programu. Czy coś nas zaskoczy? Komu kibicujecie? Oglądajcie wielki finał już w niedzielę 13 grudnia o 21.15 lub bez ograniczeń ONLINE. Przekonajcie się jak potoczyły się dalej historie naszych ulubionych bohaterów.

Finałowy odcinek 12 sezon 7 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz